Visas ziņas

Dogecoin izveidotājs visus savus tokenus iztērējis par lietotu Honda Civic

Dogecoin izveidotājs Bilijs Markus

Foto: Ilustratīvs – Unsplash

Dogecoin izveidotājs Bilijs Markuss atzinies, ka no saviem DOGE atbrīvojies jau 2015. gadā. Toreiz par kriptovalūtu viņš ieguva summu, par kuru varēja nopirkt lietotu Honda Civic. Par to viņš uzrakstījis portālā Reddit komentāros savai atklātajai vēstulei Dogecoin sabiedrībai.

2015. gada sākumā altkoins tika tirgots par 0,0000276 $. Šogad, ņemot vērā Tesla un SpaceX vadītāja Īlona Maska veltīto uzmanību projektam, Dogecoin ir uzstādījis vērtības vēsturisko maksimumu 0,087 $ apmērā. Sešu gadu laikā tas ir sadārdzinājies par 315 110%. Aktīva kapitalizācija pārsniedz 8,8 mljrd. $.

Pēc Markusa teiktā – atbrīvoties no kriptovalūtas viņu piespieda atlaišana no darba un uzskats, ka Dogecoin kopiena attīstās nepareizā virzienā. Aktīva izveidotājs arī tagad nav vienisprātis ar DOGE turētājiem par to, ka tā vērtībai jāpieaug līdz vienam dolāram. Viņš uzskata, ka monēta to vienkārši nav pelnījusi.

“Ļaudis runā, ka Dogecoin pieaugs līdz 1 dolāram – tas padarīs tirgus kapitalizāciju lielāku, nekā tāda ir reālām kompānijām – tādām kā Boeing, Starbucks, American Express, IBM, kuras sniedz pakalpojumus miljoniem.

Markuss atzīmēja, ka Dogecoin “patiesā vērtība” ir tā spēja nest labumu. Viņš uzskata, ka monētai jāpersonificē prieks, labestība, jautrība, līdzjūtība, radošums un absurds.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top