Visas ziņas

Joprojām dominē bitkoina ilgtermiņa uzglabāšanas tendence

Bitkoina piekritēji vai tā dēvētie hodleri tuprina krāt kriptovalūtu, neraugoties uz tās periodisko lejupslīdi. Tādai tendencei bieži uzmanību pievērš analītiķi.

Glassnode komanda noskaidrojusi, ka bitkoina tirgus piedāvājums krities līdz trīs mēnešu minimumam (45,36%). Vairāk nekā puse kriptovalūtas tagad tiek turēta adresēs, kas akumulē līdzekļus kopš 2018. gada janvāra.

Hodleri, kuri pirka 2017.-2018. gada mijā, “pamodās” pērnā gada beigās. Daļu savu rezervju viņi izmeta decembrī, kad bitkoins atkal pārsniedza 20 000 $. Tas ļāva viņiem atgūt “lāču” tirgus laikā radušos zaudējumus.

Tomēr masveida izpārdošanas nenotika, lai gan hodleru ietekmē volatilitāte vienalga saasinājās.

Bitkoina turētāji

Avots: Glasnode

Pēdējo mēnešu laikā arī maineri samazināja pārdošanas apjomus un pārgāja uz uzkrāšanu. Kā atzīmēja CryptoQuant ģenerāldirektors Ki Jangs Džu – visticamāk tie gaida kārtējo kriptovalūtas izrāvienu, lai gūtu maksimālu peļņu.

BTC turētāju uzkrāšanas stratēģija jau ir devusi pirmos pozitīvos rezultātus. Pagājušās nedēļas beigās spiediens pavājinājās – tādējādi ļaujot bitkoinam noturēties virs 50 000 $. Bitkoina kapitalizācija turas virs 1 trilj. $. Tādi analītiķi – kā, piemēram, Vilijs Vū – uzskata, ka visu BTC vērtība diezin vai spēs uz ilgu laiku noslīdēt zem šī līmeņa.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top