Tehnoloģijas

Donalda Trampa viedoklis par ASV dolāru un bitkoinu

Donalda Trampa bailes par dolāru

Studioflara/Depositphotos

Bijušais ASV Baltā nama vadītājs un ASV prezidents Donalds Tramps turpina izteikt savu viedokli par kriptovalūtu. Tramps ir atzinis, ka digitālie aktīvi veido nozīmīgu konkurenci ASV dolāram, kā arī norādījis, ka ieguldījumi kriptovalūtā “rada problēmas Amerikas valūtai”, un, uzrunājot amerikāņus, uzsvēris, ka “vajadzētu ieguldīt savā valūtā”.

Atgādinām, ka 2019. gada 12. jūlijā Tramps, savā personīgajā Twiter kontā, ievietoja trīs tvītus, kuri velāk tika izdzēsti ar sociālā tīkla Twitter vadības lēmumu. Ierakstos viņš kritizēja kriptovalūtu, arī paziņojumos TV kanālā Fox News bija vērojama līdzīga bijušā prezidenta nostāja pret kriptovalūtu.

Šī gada jūnijā Tramps atkārtoti pieminēja bitkoinu, norādot, ka “globālajai valūtai vajadzētu būt dolāram. Saistībā ar bitkoinu ir jābūt stingram regulējumam, jo bitkoins ievērojami ietekmē dolāra lomu pasaulē un mazina Amerikas valūtas nozīmi. ”

Atgādinām, ka Trampa paziņojums par nepieciešamību ieguldīt ASV dolāros nāk laikā, kad ir vērojama inflācija Amerikas ekonomikā. Preču cenas ASV no aprīļa līdz jūnijam ir pieaugušas līdz 6,1%, kas ir augstākais līmenis kopš 1983. gada.

No 2019. gada beigām līdz pašreizējam brīdim ir vērojama 40% dolāra likviditāte. ASV Federālo rezervju sistēma ir norādījusi, ka straujais cenu kāpuma temps ASV ekonomikā turpināsies vismaz līdz 2022.-2023. gadam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top