Tehnoloģijas

Donalds Tramps vienojas par atbalstu ar kriptovalūtu biržu īpašniekiem

Viedoklis: Donalds Tramps vienojas par atbalstu ar kriptovalūtu biržu īpašniekiem

Reuters informē, ka Republikāņu partijas kandidāts, sakarā ar novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanām, Sanfrancisko organizēja tikšanos ar kriptovalūtu tirgus dalībniekiem, lai piesaistītu līdzekļus savai kampaņai.

Donaldam Trampam (Donald Trump), pateicoties šai tikšanās reizei, izdevies savākt aptuveni 12 miljonus ASV dolāru, norāda ziņu aģentūra. Pasākumu Silikona ielejas riska kapitāla fondiem Klusā okeāna augstienē organizēja bijušais Facebook augsta līmeņa vadītājs, investors Čamats Palihapitija (Chamath Palihapitiya).

Sanāksmē piedalījās ASV kriptovalūtu biržas Coinbase vadītāji, platformas Gemini dibinātāji brāļi Tailers un Kamerons Vinklevosi (Tyler & Cameron Winklevoss) un vairāki citi kriptovalūtu tirgus pārstāvji, norādīja Reuters avoti.

Pēc Intercom izpilddirektora Eogana Makkeba (Eoghan McCabe) teiktā, tie, kas uzdrošinājās dot naudu Trampam, tic, ka viņš spēs mainīt kriptovalūtu politiku un tirgus regulējumu uz labo pusi. Iepriekš Donalds Tramps, uzrunājot vēlētājus Vašingtonā, solīja padarīt ASV par kripto centru, kā arī apžēlot darknet vietnes Silk Road dibinātāju Rosu Ulbrihthu (Ross Ulbricht).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top