Dorians Nakamoto (Dorian Nakamoto) | Kriptomedia - Kriptovalūtu Ziņas

Dorians Nakamoto (Dorian Nakamoto)

Versiju par to, ka japāņu izcelsmes amerikānis Dorians Nakamoto ir “tas pats Nakamoto”,izvirzīja žurnāliste Lija Gudmana.

Savam pētījumam viņa veltīja apmēram divus mēnešus. Saskaņā ar neapstiprinātu informāciju, kad žurnāliste ieradās Nakamoto mājā ar savu atmaskojumu, gados vecais japānis izsauca policiju, bet nākamajā dienā uzstājās presē ar atspēkojumu. Pēc Doriana Nakamoto vārdiem, viņš pirmoreiz dzirdēja par bitkoiniem tikai dažas nedēļas pirms incidenta ar Gudmani.

Ja neņem vērā sakritības vārdā un nacionalitātē, grūti atrast citus argumentus, kāpēc Dorians ir Satoši. Tomēr tikai divu jūdžu attālumā no Doriana Nakamoto dzīvo Hels Fini, viens no pirmajiem “kriptopankiem”, kas atbalstīja “īstā Satoši” ideju ar bitkoinu. Tieši Helam Satoši veica pirmo kriptovalūtas pārskaitījumu. Saskaņā ar kādu no versijām, Fini arī ir Nakamoto, kurš kā pseidonīmu paņēmis kaimiņos netālu no viņa dzīvojoša cilvēka vārdu. Pastāv arī teorija par to, ka Fini un Sabo kopā radīja bitkoinu, un abi šie cilvēki slēpjas aiz Nakamoto vārda.

Pēdējos gados Hels Fini cieš no smagas slimības, kuras rezultātā viņš ir gandrīz pilnībā paralizēts. Satoši Nakamoto aiziešana no bitkoina 2011.gadā sakrīt ar Fini slimības sākumu. No otras puses, pats Hels reizi pa reizei atspēko šo teoriju, un daudzi pētnieki, kas Fini pazīst pietiekami tuvu, ir tendēti ticēt viņam.

 

To Top