Visas ziņas

Dow Jones indekss uzrāda kompānijas Apple akciju vērtības pieaugumu piecu nedēļu garumā

Neskatoties uz kompānijas Apple ne tik labajām prognozēm attiecībā uz tirdzniecības apjomu Ķīnā, tā tomēr ir guvusi panākumus. Vadoties pēc Dow Jones indeksa, ir redzams, ka jau piekto nedēļu kompānijai ir akciju vērtības pieaugums. Pēc DJIA indeksa kompānijas Apple akciju vērtībai nedēļas laikā ir bijis 0.1% pieaugums. Neraugoties arī uz runām par kompānijas Apple recesiju, iPhone akciju vērtība pēc DJIA indeksa, ir pieaugusi par 3.31 %.

Dow Jones indeksa rādītāji izslēdz jebkāda veida bažas par kompānijas ekonomisku lejupslīdi

DJIA indekss norāda, ka kompāniju Apple nav ietekmējuši pastāvošie ekonomikas un politikas faktori. Lai gan daudzi varētu brīnīties par to, kā ASV akciju vērtība ir spējusi noturēties, ņemot vērā eksternālo valdības spiedienu un ASV disputus ar Ķīnu.
Pat Davosas dalītais viedoklis attiecībā uz iespējamo kompānijas Apple ekonomisko recesiju, un ASV un Ķīnas sarunām, šķiet, nav radījušas bažas investoriem. Sakarā ar runām par kompānijas Apple ekonomisko lejupslīdi, lai arī īslaicīgu, investori bija pārorientējuši uzmanību uz citu kompāniju akcijām, tostarp, arī kompānijas Caterpillar akcijām.
Valsts kases sekretārs Stīvens Mnučins gan ir centies pārliecināt investorus, kā norāda ziņu aģentūra Reuters, ka ASV un Ķīna sāk gūt panākumus tirdzniecības lietu pārrunās.

Dow Jones indeksa rādītāji pēdējo trīs mēnešu periodā

Pēc DJIA indeksa kompānijas Apple akciju vērtībai nedēļas laikā ir bijis 0.1% pieaugum

Avots: TradingView

Piektdien kompānijas Caterpillar akciju vērtība strauji pieauga par 3.11%. Savukārt kompānijas IBM akciju vērtība pakāpās par 1.09%, un kopumā kopš gada sākuma ir vērojams 17.8% akciju vērtības pieaugums, tostarp 2019. gadā kompānijas Goldman Sachs akciju vērtība ir arī pieaugusi par 20 %.
Investori atgriežas pie kompānijas Apple akcijām

Šobrīd Apple akciju vērtība ir pieaugusi par 3.31%. Šāds akciju vērtības kāpums teju ir pielīdzināms kādreizējai Apple kompānijas akciju vērtībai, pirms Apple kompānijas galvenais izpilddirektors Tims Kuks bija izteicis šokējošas 2018. gada ceturkšņa prognozes. T. Kuks negatīvi raugās uz iPhone akciju pārdošanas rādītājiem, it īpaši Ķīnā, un prognozēja ienākumu samazināšanos no 93% biljoniem līdz 84% biljoniem. Vadoties pēc Dow Jones indeksa rādītājiem šī gada 2. janvārī, Apple akciju vērtība ir sākusi pieaugt. Morgans Stenlijs apgalvo, ka šobrīd investori var raudzīties daudz pozitīvāk uz kompānijas Apple akcijām un, ka:
Nesenā kompānijas rādītāju recesija ir labvēlīgs sākuma punkts kompānijas jaunai augšupejai. Lai arī Morgans Stenlijs pozitīvi raugās uz akciju “pirkšanas” tendenci, viņš arī norāda, ka kompānijai Apple šobrīd būtu nepieciešams pārskatīt kompānijas ienākumu prognozes un drīzumā informēt investorus par tām.

Facebook akciju vērtība bija pieaugusi

Avots: TradingView

Piektdien, kā redzams, arī Facebook akciju vērtība bija pieaugusi līdz 2.81 %, par spīti Cukenberga “vētrainajam gadam”. Alphabet akcijas pieauga par 1.62%, savukārt Amazon akciju vērtība pakāpās par 0.95%. Arī Netflix akcijas 2019. gadā ir pieaugušas par 3.48 procentiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top