Visas ziņas

S&P Dow Jones Indices 2021. gadā pievienos kriptovalūtu indeksus

S&P Dow Jones Indices pievienos kriptovalūtu indeksus

Foto: Markus Spiske / Pixabay.com

Finanšu datu sniedzēja S&P Global Inc struktūrvienība S&P Dow Jones Indices 2021. gadā pievienos kriptovalūtu indeksus. To vēsta Reuters.

Zīmola S&P DJI produkti izmantos Ņujorkas kompānijas Lukka, kas apstrādā datus par 550 kriptovalūtu cenām, datus. S&P klienti varēs sadarboties ar Lukka, lai izveidotu individuālus indeksus un citus rīkus kriptovalūtu salīdzinošai analīzei.

S&P un Lukka kopīgajā iesniegumā teikts, ka drošāki dati par cenām atvieglos investoriem piekļuvi jaunajai aktīvu klasei un samazinās riskus šajā volatilajā tirgū.

“Tā kā kriptovalūtas kļūst par strauji evolucionējošu aktīvu klasi, tad ir pienācis neatkarīgu, drošu un ērtu benčmarku laiks”, – paziņoja S&P DJI inovāciju un stratēģiju nodaļas globālais vadītājs Pīters Rofmans. “Mēs priecājamies strādāt ar Lukka – kas ir bijusi digitālo aktīvu datu apstrādes servisu avangardā – lai nodrošinātu lielāku caurspīdīgumu šajā augošajā sektorā.

“Mūsu sadarbība ar S&P DJI – vēl viens ekosistēmas kriptoaktīvu satuvināšanās ar tradicionālajiem finanšu tirgiem rādītājs”, – atzīmēja Lukka ģenerāldirektors Roberts Materaci. “Mums ļoti svarīgi ir atbilst institucionālajiem standartiem, strādājot ar tādiem cienījamiem zīmoliem – kā S&P DJI”.

Reuters atzīmē, ka šāds viena no pasaules zināmāko indeksu nodrošinātāja risinājums var palīdzēt kriptovalūtām kļūt par vēl populārākām investīcijām.

S&P Dow Jones Indices – tas ir S&P Global, CME Group un News Corporation kopuzņēmums. Zināmākie kompānijas indeksi ir S&P 500 un “Rūpniecības Dova-Džonsa indekss” (Dow Jones Industrial Average, DJIA).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top