Tehnoloģijas

Drons papildina Ring ražotās viedās drošības sistēmas (Video)

Vai drons var veikt mājas apsardzi

Foto: Blog.ring.com

Jau vairākus gadus Amazon piederošā drošības ierīču kompānija “Ring” ražo mājas “viedās” drošības sistēmas, tostarp durvju zvanus, video kameras un citas ierīces.

Uzņēmums ir devies soli tālāk un piedāvā papildinājumu –  bezpilota lidaparātu ar kameru, kas var lidot mājā vai dzīvoklī pa noteiktiem maršrutiem, kā arī automātiski reaģē uz apsardzes signalizāciju un sāk pārraidīt video uz lietotāja viedtālruni, ja viņš nav mājās.

Pēc šādas “pastaigas” bezpilota lidaparāts atgriežas uzlādes stacijā. Pēc pirmā drona palaišanas reizes jūs varat izveidot mājas karti un atzīmēt, kur kas atrodas. Pateicoties tam, jūs varat attālināti nosūtīt dronu, teiksim, uz viesistabu un pārbaudīt, vai tur ir atvērts logs. Šī ierīce lidinās tikai pa iepriekš noteiktiem maršrutiem, tāpēc maza iespēja, ka tas varētu ielidot, piemēram, durvīs. Ring bezpilota lidaparāts aprīkots ar sadursmju novēršanas tehnoloģiju, kas ļauj tam ielidot un novērot notiekošo arī šaurās vietās.

Ring Always Home Cam ieraksta video ar Full HD izšķirtspēju un tiek aktivizēts tikai pacelšanās laikā. Kamera paredzēta gan tikai iekštelpām.

Pagaidām nav precīza datuma, kad drons nonāks pārdošanā, bet ir zināma cena. To nākamgad būs iespējams iegādāties par 250 ASV dolāriem.

Video Vai drons var veikt mājas apsardzi?

Avots: Ring

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top