Tehnoloģijas

Kompānijas “Apple” veikalos ir jauna ierīču pretzādzību sistēma

Drošība Apple veikalos

Viedtālruņiem, planšetdatoriem, viedpulksteņiem un citām ierīcēm kompānija “Apple” ir izstrādājusi īpašus fiksatorus. Šos fiksatorus nav iespējams atvienot no ierīces, nesalaužot fiksatoru stiprinājumus.

Līdzīgus stiprinājumus izmanto daudzos datortehnikas veikalos, taču kompānijas “Apple” jaunie fiksatori ir elegantāki un arī drošāki. Tie ir izgatavoti no metāla un nebojā “Apple” ierīču vizuālo izskatu, kā arī neierobežo iespēju tās ērti apskatīt. Ierīces ir novietotas uz nelieliem metāla statīviem, un tās ir pievienotas strāvas padevei.

Apple Store Security

Kāds “Twitter” lietotājs bija pamanījis jauno ierīču pretzādzību sistēmu kādā no “Apple” veikaliem un internetā dalījās ar tās foto. Domājams, ka drīzumā visi “Apple” veikali un autorizētie pārdevēju veikali pāries uz šo jauno ierīču pretzādzību aizsardzības sistēmu.

Agrāk “Apple” ierīces veikalos drošības nolūkos netika nostiprinātas, bet apsargi zādzību gadījumos ne vienmēr veikli reaģēja. Galvenais, lai apmeklētāji būtu drošībā.

Nozagtās “Apple” ierīces automātiski pārgāja pazušanas režīmā, bet zagļi tās vienkārši izjauca un pārdeva rezerves daļās.

Apple drošība pret zādzībām

 

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top