Tron

Džastins Sans iegādājies Steemit platformu – Steem kopiena atbildē veikusi izmaiņas protokolā

Džastins Sans iegādājies Steemit platformu - Steem kopiena atbildē veikusi izmaiņas protokolā

Blokķēdes Steem kopiena, 23. februārī veica izmaiņas protokolā (softforku), kas vienam no lielākajiem pūliem vairs neļauj piedalīties balsošanā. Softforks tika aktivizēts dažas dienas pēc tam, kad Džastina Sana Tron Foundation bija paziņojusi par blokķēdes Steem vispopulārākās lietotnes Steemit iegādi.

Paziņojumā par izmaiņas protokolā teikts: “Agrīnajos posmos vissvarīgākais uzdevums “lieciniekiem” (bitkoina maineru vai bloku validatoru analogs EOS) ir blokķēdes Steem drošības nodrošināšana. Šai nolūkā mēs atjaunojām aizsargprotokolu, lai saglabātu steika Steemit Inc uzstādīto status quo”.

Steem – tā ir blokķēde ar konsensa algoritmu uz Delegated Proof-of-Dtake (DPoS) bāzes. Tas nozīmē, ka blokķēdi vada noteikts skaits validatoru, kuri tiek ievēlēti balsojot. Kopiena uzskatīja izmaiņas protokolā par nepieciešamām, jo Steemit pieder gigantisks pūls, kurus potenciāli var izmantot blokķēdes sagrābšanai (pats pūls iepriekš nekad nav balsojis).

Tiek uzskatīts, ka Sans – diezgan pretrunīga personība kripto industrijā – tagad pārvalda šo pūlu, lai gan paziņojumā par Steemet iegādi nekas konkrēts par to netiek teikts.

Pūls Steemit ilgu laiku bija strīdu priekšmets starp Steem un Steemit, un, kamēr līdzdibinātājs Ned Scott vadīja Steemitu, kopiena Steem jutās samērā komfortabli tādēļ, ka viņš neiejauksies vadībā. Līdz ar jauno īpašnieku kopiena vairs nav tik pārliecināta par to.

Atbildot uz kopienas rīcību, Sans publicējis šādu paziņojumu: “Mums jāveic liels darbs, lai pārvērstu Steem par tādu jaudīgu platformu, kāda tā var būt”. Tālāk viņš uzskaitīja plānus par dažādu jaunievedumu ieviešanu platformā un  STEEM listingu dažādās biržās. Sans arī paziņoja par samita STEEMit 2.0 rīkošanu martā. Šīs tikšanās galvenais jautājums būs tokensvopi starp STEEM un TRX.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top