Biržas

Džastins Sans nosūta 100 miljonus USD no Binance uz Huobi

Džastins Sans nosūta 100 miljonus USD no Binance uz Huobi

Saskaņā ar PeckShield ziņām, no adreses, kas saistīta ar Tron dibinātāju Džastinu Sanu, ir pārsūtīti līdzekļi USDC un USDT  stabilajās monētās vairāk nekā 100 miljonu USD vērtībā uz Huobi kripto biržas adresēm.

Formāli tie ir ienākuši no Just Lend, Tron aizdevumu platformas. Darījumi tika veikti, palielinoties spiedienam uz Singapūras biržu Huobi, no kuras 24 stundu laikā ir izņemti kriptovalūtu aktīvi aptuveni 85 miljonu ASV dolāru vērtībā, liecina Coinglass dati.

Pēc blokķēdes pētnieka Nansen informācijas, līdzekļi tika izņemti no Binance un pēc tam nosūtīti uz biržu Huobi, kuras īpašnieks ir Džastins Sans. Uzņēmumā komentēja, ka pārskaitījums “palīdzēs saglabāt uzticības līmeni biržai uz masveida kapitāla aizplūšanas fona”.

Džastins Sans Telegram ziņojumā norādīja, ka tie ir viņa personīgie līdzekļi, un to pārskaitījums apliecina viņa uzticību Huobi biržai.

Etherscan dati liecina, ka šis maciņš papildus USDC un USDT glabā USDD stabilo monētu rezervi 16,5 miljonu USD apmērā, ko emitējis Sun Tron DAO Reserve.

Pagājušajā nedēļā žurnālists Kolins Vu ziņoja, ka Huobi darbiniekiem atalgojums tika mēģināts samaksāt stabilās monētās, kas izraisīja viņu protestus. Tagad bažas par Huobi finansiālo stāvokli ir sasniegušas jaunu maksimumu, jo birža ir apstiprinājusi, ka tā varētu atlaist no 20% līdz 40% darbinieku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top