Tehnoloģijas

Džastins Sans paziņo par ChatGPT maksājumu sistēmu Tron ekosistēmā

Tron ekosistēmā parādīsies decentralizēta maksājumu sistēma, kas vērsta uz dažādiem AI pakalpojumiem, piemēram, ChatGPT no OpenAI. To pastāstīja projekta dibinātājs Džastins Sans.

“Struktūra ietver viedo līgumu sistēmu, kas ievietota blokķēdē, maksājumu protokolu, pamata SDK un uz AI orientēta maksājumu vārteja. Viedā līgumu sistēma tiks izmantota lietotāju pieprasījumu glabāšanai, un AI rezultātā tiek ieslēgta decentralizēta failu glabāšanas sistēma BTFS no BitTorrent,”  rakstīja Džastins Sans.

Maksājumu protokols nodrošinās atbalstu “stabiliem valūtas norēķiniem” blokķēdē. Tajā pašā laikā struktūras “mijiedarbības” līmenis nodrošinās AI pakalpojumiem piekļuvi standarta aprēķinu metodēm un atbilstošām API.

Tron dibinātājs skaidroja, ka viņa aprakstītā struktūra ļaus ieviest drošu un pret cenzūru izturīgu maksājumu sistēmu, kas integrēta ar projektiem, kuru pamatā ir mākslīgais intelekts.

Piemēram, WinkLink orākuli izmantos AI, lai pieņemtu noteiktus lēmumus. Džastins Sans piebilda, ka tehnoloģija tiks izmantota Tiešsaistes mārketingā galvenajās lapās (Landing page) un citos investīciju pakalpojumos.

Sans atzīmēja, ka NFT tirgus Tron ekosistēmā atbalstīs AI radīto saturu. Viņš teica, ka šī tehnoloģija ļaus novērtēt arī neaizvietojamos tokenus (NFT).

Tron dibinātājs gan nepateica, kad tieši viņa aprakstītā struktūra tiks integrēta projekta ekosistēmā.
Avots: Forklog

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top