Visas ziņas

Kompānijas “Tron” dibinātājs Džastins Sans drīzumā pārplānos pusdienu laiku ar Vorenu Bafetu

Kompānijas “Tron” dibinātājs un izpilddirektors Džastins Sans (Justin Sun) ir norādījis, ka drīzumā pārplānos savu labdarības pusdienu laiku ar kompānijas “Berkshire Hathaway” priekšsēdētāju un miljardieri Vorenu Bafetu.

Džastins Sans otrdien, 24. septembrī, tiešraidē paziņoja šos jaunumus.

Atklāts ielūgums pasaules līderim

Kā ziņots, Džastins Sans jūnijā bija uzvarējis eBay labdarības izsolē un ieguvis iespēju pusdienot kopā ar Vorenu Bafetu un viņa paša izvēlētajiem viesiem, laimests – 4567 888 ASV dolāri – 20 gadu vēsturē augstākā pasākuma cena.

Tikai dažas dienas pirms notikuma “Tron” izpilddirektors bija spiests atlikt pasākumu veselības iemeslu dēļ. Starp ielūgtajiem viesiem uz pasākumu  ir kompānijas “Circle” izpilddirektors Džeremijs Alērs un Litecoin (LTC) izveidotājs Čārlijs Lī.

Pirms pasākuma atlikšanas Džastins Sans ar sociālo mediju starpniecību bija uz pasākumu uzaicinājis Amerikas Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu pēc viņa negatīvajiem izteikumiem par kriptovalūtu. Ielūgumā norādot:

“Prezidenta kungs, Jūs ir maldinājušas viltus ziņas. Bitkoinam un blokķēdei ir laba nākotne ASV! Es labprāt jūs uzaicinātu pusdienot kopā ar kripto jomas vadītājiem un Vorenu Bafetu. Es Jums garantēju, ka pēc šīm pusdienām Jūs zināsies pilnīgi visu par kriptovalūtu! ”

Uz šo ielūgumu prezidents nebija sniedzis publisku atbildi.

Spilgta metaforiska izdoma

Bafets, kuru par savu it kā saprātīgo ieguldījumu izvēli dēvē par “Omahas Orākulu” (Oracle of Omaha), ir labi zināms ar savu nosodošo attieksmi pret bitkoinu.

  1. gadā viņš izteicās par bitkoinu kā “žurku indi”, arī šogad ir parādījušies jauni metaforiski izteikumi:

“Bitkoins nav it nekas. Tie līdzinās gliemežvākiem vai kaut kam tamlīdzīgam, un domāju, ka tie nav investīciju vērti.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top