Tehnoloģijas

Desmitiem tūkstošu cilvēku lūdz nelaist Džefu Bezosu atpakaļ uz Zemes

Nelaist atpakaļ Džefu Bezosu uz Zemes

Pe3check/Depositphotos

Kompānijas “Amazon” izpilddirektors Džefs Bezoss pievienosies “New Shepard” pirmā pilotējamā lidojuma apkalpei, kuru izveidoja viņa kompānija “Blue Origin”. Lidojums ir paredzēts 2021. gada 20. jūlijā.

Saistībā ar šo svarīgo notikumu daudzi cilvēki sociālajos tīkos ir izteikuši protestu pret Džozefu Bezosu. Platformā Change.org sāka parādīties lūgumraksti, kurā desmitiem tūkstošu cilvēku lūdza nelaist Džefu Bezosu atpakaļ uz Zemi.

Vienu no tiem ar nosaukumu “Neļaujiet Džefam Bezosam atgriezties uz Zemes” ir parakstījuši 24 953 cilvēki. Otro lūgumrakstu ar tādu pašu nosaukumu “Lai neļautu Džefam Bezosam atgriezties no Kosmosa” jau ir parakstījuši 18 357 cilvēki.

Ir jāatzīmē tas, ka tad, kad tiks savākti 25 000 parakstu, šie lūgumraksti kļūs par vieniem no visvairāk parakstītajiem vietnē Change.org. Kopumā abus lūgumrakstus ir parakstījuši vairāk nekā 43 tūkstoši cilvēku.

Šo lūgumrakstu pamatojums ir šāds:
Miljardieriem nevajadzētu pastāvēt … ne uz Zemes, ne Kosmosā. Bet, ja viņi nonāk Kosmosā, viņiem tur ir jāpaliek.

Šo prasību pret Džefu Bezosu pat salīdzina ar cīņu pret superļaundari un Supermena pretinieku Leksu Lutoru.

20. jūlijā kopā ar Džefu lidos arī viņa jaunākais brālis Marks Bezoss. Ceļojumā arī piedalīsies izsoles uzvarētājs, kas ir iegādājies vietu “New Shepard” par 28 miljoniem dolāru.

Avots: Businessinsider

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top