Visas ziņas

Džons Makafi aizbēdzis no ASV, jo tiek apsūdzēts nodokļu krāpniecībā

Pazīstamais kripto entuziasts, MGT Capital Investments dibinātājs un ASV prezidenta kandidāts Džons Makafi paziņojis par savu bēgšanu no valsts.

Otrdien, 22, janvārī, Makafi publicējis video, kurā viņš stāsta, ka Tenesijas tiesas amatpersonas ir izvirzījušas viņam apsūdzību par “kriptovalūtu izmantošanu noziedzīgā nolūkā”.
Viņš piebilda, ka viņa sievai Dženisai un četriem citiem viņa prezidenta kampaņas dalībniekiem arī izvirzītas “apsūdzības noziedzīga rakstura darbībās”.
“Es nemaksāju nodokļus astoņus gadus un to neslēpu”, – uzsvēris Makafi.
Pēc visa spriežot – savu štābu kripto entuziasts organizē tieši uz jahtas, kura peld neitrālos ūdeņos – iespējams, netālu no Venecuēlas krastiem.
“Viņi vēlas mani apklusināt, bet es viņiem to neļaušu. Pagaidām es turpināšu savu kampaņu trimdā, atrodoties uz kuģa”, – piebildis Makafi
Cita starpā prezidenta kandidāts paziņoja, ka visā darbības laikā viņš “samaksājis desmitiem miljonu dolāru, bet par to neko pretī nav saņēmis”. Makafi lielas cerības liek arī uz kriptovalūtām, kas piedāvā augstu privātuma līmeni. Pēc viņa sacītā – tādi maksājumu līdzekļi ļauj apiet valsts institūcijas.
“Kripto aktīvi atbrīvo cilvēku no valsts kontrolētas valūtas jūga,” – viņš teica.
Atzīmēsim – starp kriptoindustrijas dalībniekiem Makafi bieži asociējas ar vienu ļoti drosmīgu bitkoina cenas prognozi. 🙂
Iepriekš viņš arī pauda viedokli, ka pirmā kriptovalūta reiz kļūs par “zelta standartu”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top