Visas ziņas

Džons Makafi – kāpēc bitkoina cena 2020. gadā sasniegs 1 milj. $

Džons Makafi - kāpēc bitkoina cena 2020. gadā sasniegs 1 milj. $

Skandalozi zināmais uzņēmējs Džons Makafi apstiprinājis savu prognozi par bitkoina cenas pieaugumu līdz 1 milj. $ nākamajā gadā. Tas notiks, pateicoties kriptovalūtas ierobežotajam piedāvājumam – viņš paziņoja intervijā Forbes.

 “Atzīsim acīmredzamo – ir tikai 21 miljons bitkoinu. No tiem septiņi ir uz visiem laikiem zaudēti, un, ja Satoši ir miris, tad pievienojiet tiem vēl vairākus miljonus”, – paskaidroja Makafi.

Viņš ir pārliecināts, ka pirmā kriptovalūta aizņems 5% no pasaules finanšu operācijām, un varbūt pat vairāk. Turklāt, pamatojoties uz  pieejamo monētu daudzumu, bitkoins maksās 10 milj. $ –uzskata Makafi.

“Es esmu tikai ļoti konservatīvs cilvēks. Es pateicu viens miljons un pie tā pieturos”, – viņš piebilda.

Bitkoina nākotni Makafi redz kā uzkrājumu līdzeklim, bet transakciju īstenošanai vairāk ir piemēroti citi digitālo aktīvu veidi – stablecoin un konfidenciālās monētas. Viņš uzskata, ka pēdējiem bitkoins arī zaudē privātuma ziņā publiskās blokķēdes dēļ.

Atgādinām – pirms diviem gadiem Džons Makafi solīja apēst savu dzimumlocekli, ja bitkoins līdz 2020. gada beigām nemaksās 500 tūkstošus $. Vēlāk viņš divkāršoja likmi līdz 1 milj. $.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top