Visas ziņas

Džons Makafi konfiktā tagad arī ar Bahamu salu policistiem

ASV prezidenta kandidātam 2020. gada vēlēšanās Džonam Makafi, šķiet, ir sliktas attiecības ar Bahamu salu, kur atrodas viena no viņa galvenajām mītnēm, varas iestādēm. Informācija par konfliktu starp kibernoziedzības ekspertu un Bahamu salu policijas komisāru Polu Rollu nonākusi vietējos medijos.

Savā tvītā Makafi publicējis vietējā Bahamu salu The Tribune laikraksta attēlu, kur tiek ziņots par cilvēka, kas pretendē uz Trampa vietu Baltajā namā, un Bahamu salu policista opozīciju.

“Bahamu salu policijas komisārs Pols Rolls sadarbojas ar CIP aģentu Patriku Kostello, un viņi vēlas mani savākt. Rolls tagad grib iegūt pierādījumus par manu slikto uzvedību. Es varu publicēt informāciju par viņa depozītiem un līdzekļu izvadi no Fidelity Bank, konta Nr. 871040052816. Labi, mister Roll? Jums vajadzēja “ieguglēt”,  pirms sākāt konfliktēt ar mani”.

Tikai pirms pāris dienām Makafi Twitter dalījās ar neapstiprinātu informāciju par provizoriskiem maksājumiem, kurus Rolls saņēmis no vairākām firmām, kā arī no Venecuēlas pilsoņa.

“Pols Rolls, Bahamu salu policijas komisārs, ir strādājis ar Kentu. 2015. gadā saņēmis četrus maksājumus pa 15 000 $ no “Biznesa programmatūras alianses”. Tā ir 4 milj. $ vērta darījuma daļa ar kompāniju Motorola. Pēc tam bija 65 000 $ no Aissami kunga no Venecuēlas. Nākamie 110 000 $ bija no Grand Coral Fund”.

Citos tvītos Makafi precizē, ka Kents – tas arī ir Patriks Kostello, kā arī atklāj informāciju par sakariem starp šiem cilvēkiem.

Spriežot pēc The Tribune publicētajām atbildēm – Bahamu salu policists Pols Rolls kategoriski noraida tamlīdzīgas apsūdzības, sakot:

“Man nav nekādas saistības ar līgumiem, izņemot to, ka nodarbojos ar iesaistīto personu  iespējamās korupcijas darbību izmeklēšanu. Man nav nekādu lietišķu attiecību ar Fidelity Bank, un man nav ne jausmas – par ko runā šis cilvēks”.

Viņš arī noliedz maksājumus, par kuriem savos tvītos runā Džons Makafi:

Man nav nekādas saistības ar šīm personām un iestādēm; es neesmu saņēmis nekādu naudu no kāda par jebkādiem valsts līgumiem”.

Pirms dažām nedēļām Džons Makafi savā Twitter paziņoja, ka ir spiests uz kādu laiku pazust, – iespējams, tas bija saistīts ar to, ka iepriekš minētie cilvēki vēlas viņu apsūdzēt un arestēt.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top