Visas ziņas

Džons Makafi oficiāli uzsācis savu 2020. gada prezidenta priekšvēlēšanu kampaņu

Uzņēmējs Džons Makafi paziņojis, ka oficiāli uzsācis savu 2020. gada prezidenta priekšvēlēšanu kampaņu. Daudzi kriptoindustrijas cilvēki bija dzirdējuši, ka viņš plāno piedalīties sacensībās par prezidenta krēslu, tomēr līdz galam neticēja, ka Makafi patiešām izvirzīs savu kandidatūru.

Makafi Twitter palielījies, ka viņš ir “ideāls kandidāts, kurš sagraus šo sistēmu”.

“Makafi 2020. gada prezidenta kampaņa oficiāli ir sākusies. Es nevaru būt prezidents – kā jūs zināt. Tomēr ceru, ka jūs zināt arī to, kas es esmu ideāls kandidāts, kurš sagraus šo sistēmu. Esmu apņēmības pilns to izdarīt”.

Ir pagājuši jau divi gadi kopš Makafi paziņoja, ka grasās balotēties prezidenta postenim 2020. gadā. Pērnā gada jūnijā Makafi teica:

“Neraugoties uz iepriekšējiem reģistrācijas atteikumiem, esmu nolēmis atkal balotēties ASV prezidenta postenim 2020. gadā. Ja liberāļu partija man atkal palūgs – es izpildīšu viņu gribu. Ja nelūgs, tad izveidošu savu partiju. Es ticu, ka tas vislabāk palīdzēs kriptovalūtas kopienai, un mums būs ideāla programma prezidenta kampaņai”.

Makafi visai lakoniski iepazīstinājis ar savu vēlēšanu programmu savā oficiālajā vietnē McAfee2020.com:

“Mana priekšvēlēšanu programmā ir tikai viens punkts: kā atbrīvoties no valdības, kura vairs nekalpo mums, bet kļuvusi par mūsu saimnieku, kurš kontrolē visu – līdz pat mūsu ķermeņu un prātu saturam”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top