Visas ziņas

Džons Makafi: Stablecoin – tas ir tikai starpposma risinājums biržām

Džons Makafi: Stablecoin – tas ir tikai starpposma risinājums biržām

Zināmais ASV uzņēmējs un kriptovalūtu entuziasts Džons Makafi (John McAfee) uzskata, ka stablecoin ir tikai starpposma risinājums centralizētajām biržām.

Džons Makafi minējis par galvenajām problēmām, kas saistītas ar fiat un kriptovalūtu konvertāciju biržās. Pēc viņa teiktā – stablecoin nav īsti piemēroti izmantošanai decentralizētajās biržās – ņemot vērā, ka tādas biržas neapkopo nekādu informāciju par lietotājiem, tostarp viņu vārdus, adreses, apdrošināšanas numuru, e-pastu utt.

Tomēr Makafi ir pārliecināts, ka valsts fiat valūtas pakāpeniski sāks zaudēt aktualitāti. Savu viedokli viņš pamato ar to, ka katru dienu parādās aizvien jauni altkoini, kas atbilst dažādām cilvēku vajadzībām.

“Iedomājieties, ka jau pēc dažiem gadiem jūs varēsiet nopirkt produktus, zābakus un pat veselu māju par bitkoiniem vai Ethereum. Par kriptovalūtu Jūs varēsiet iegādāties visu, kas jums vajadzīgs”, – Džons Makafi

Eksperts uzskata, ka drīz, pateicoties stablecoin, konvertācija fiat valūtās zaudēs zaudēt visu jēgu.

Uzņēmējs agrāk paudis viedokli, ka valdību bailes no kriptovalūtām saistītas ar to, ka tās darbojas pašas un manipulē ar konkrētām nodokļu normām.

Džons Makafi arī joprojām ir pārliecināts, ka līdz 2020. gada beigām BTC vērtība pārsniegs miljonu dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top