BitCoin

Džozefs Jangs: bitkoina pašreizējā cena nav svarīga, galvenais ir ekosistēmas ilgtermiņa potenciāls

Džozefs Jangs: bitkoina pašreizējā cena nav svarīga, galvenais ir ekosistēmas ilgtermiņa potenciāls
Pazīstamais analītiķis Džozefs Jangs paudis pārliecību par kriptovalūtu tirgus ilgtermiņa izaugsmi – pat tad, ja bitkoins tuvākajā laikā kritīsies līdz 3000- 4000$.

“Es vienmēr būšu pārliecināts par visas sfēras [kriptovalūtu] izaugsmes potenciālu”.

Tomēr eksperts atzīst, ka pārdevēju spiediens uz bitkoinu ir ļoti spēcīgs – īpaši no to puses, kuri kriptovalūtu nopirkuši pie atzīmēm virs 10 000 $. Bēdīgi klājas arī Ethereum un XRP, kuru cenas tagad ir pat mazliet zemākas nekā pašā gada sākumā.

Pirmā kriptovalūta tagad tiek tirgota apmēram par 7150 $, nedaudz atjaunojoties pēc krituma gandrīz līdz 6500 $.

Saskaņā ar Rekto datiem – pēdējā diennaktī BitMEX likvidētas pozīcijas par vairāk nekā 123 milj. $. Turklāt lielākās kriptoderivatīvās biržas apdrošināšanas fonds ir pieaudzis līdz 32 811 BTC (ap 235 milj. $), kas ir vēsturiskais maksimums.

Jangam līdzīgu viedokli pauda investīciju firmas KR1 līdzdibinātājs Martins MakDona, kurš arī ir pārliecināts par pirmās kriptovalūtas ilgtermiņa perspektīvām.

Būtībā mēs 3 mēnešos izaugām no 5000 $ līdz 13 500 $. Tagad, šūpojoties gluži kā svārsts, tirgus atkal vēlas uzzināt, kur ir apakša. Manuprāt, mēs esam vēršu tirgus agrīnajos posmos. Jūs redzēsiet, ka cenas apakša tagad atrodas daudz augstāk par 5000 $ atzīmi. Mēs redzēsim paaugstinošos maksimumus ceļā uz jaunām virsotnēm”, – teica MakDona sarunā ar CoinDesk.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top