Visas ziņas

E-grāmatu lasītājs PocketBook E Ink

Elektroniska grāmata PocketBook 740 Color
Šveices uzņēmums “PocketBook” prezentēja savu jauno elektronisko grāmatu lasītāju PocketBook 740 Color E Ink Kaleido. Šis nosaukums atspoguļo elektronisko grāmatu lasītāja galveno būtību: tam ir krāsains ekrāns, kas ir izgatavots, izmantojot elektroniskās tintes tehnoloģiju.

Šobrīd tirgū jau ir pieejami daudz e-grāmatu lasītāju ar krāsainu ekrānu. Piemēram, PocketBook 633 Color vai ONYX Poke2 Color. Tomēr tiem ir divi trūkumi:

  • E Ink krāsu ekrāni parasti ir ļoti tumši;
  • Šajos ekrānos krāsas ir ļoti blāvas.

Jaunais grāmatu lasītājs “740 Color” ir nākamais solis šo ierīču segmenta attīstībā. Tā krāns ir izveidots, izmantojot E Ink New Kaleido tehnoloģiju. Tas atšķiras no iepriekšējā Kaleido ekrāna versijas ar jaunu krāsu filtru, kas padara attēlu gaišāku un kontrastiem bagātīgāku.

“PocketBook 740 Color” ir 7,8 collu displejs. Šis ekrāna izmērs ir ērtāks, nekā iepriekšējais 6 collu PocketBook 633 Color ekrāns, kas nozīmē, ka būs daudz ērtāk lasīt krāsainas elektroniskās grāmatas, piemēram, komiksus un žurnālus. Ekrānam ir arī uzlabota izšķirtspēja: 1404 × 1872 pikseļi. Pikseļu blīvums, lasot melnbalto saturu, ir 300 dpi, taču krāsainam saturam šis skaitlis ir tikai 100 dpi. Un tas ir vēl viens būtisks tehnoloģijas trūkums: krāsainais attēls nav tik ass kā melnbaltais. Turklāt tam ir 4096 krāsu atainojums, kas ir atbilst 12 bitu attēlam, lai gan komiksiem vairāk nav vajadzīgs.

To visu kompensē vairākas lietas. Pirmkārt, tiek uzskatīts, ka e-grāmatu lasītāji ir saudzīgāki acīm, nekā planšetdatori un viedtālruņi ar parastajiem IPS vai OLED / AMOLED ekrāniem. Otrkārt, jo spožāka gaisma telpā, jo ērtāk ir lasīt elektronisko grāmatu lasītāju.

Jāpiebilst, ka jaunais elektronisko grāmatu lasītājs, pēc kompānijas “PocketBook” norādītā, ir jālādē ne biežāk kā reizi mēnesī. Turklāt lasītājā var atskaņot audiogrāmatas sešos audio formātos, kā arī tajā ir integrēts Bluetooth bezvadu austiņām un ir pieejama 3,5 mm ligzda.

“PocketBook” elektronisko grāmatu lasītājs ir piemērots 19 e-grāmatu un 4 grafisko grāmatu formātiem. Ja jums nepietiks 16 GB iekšējā atmiņa, jūs varat izmantot līdz 32 GB lielu microSD karti.

Citas patīkamas inovācijas: USB Type-C ports uzlādēšanai. Interesanti, ka skārienjutīgais ekrāns ir pārklāts ar stiklu, kas ir retums šajā ierīču segmentā.

Turklāt jaunais elektronisko grāmatu lasītājs ir viegls. “PocketBook 740 Color” ir viens no vieglākajiem elektronisko grāmatu lasītājiem, kura ekrāna diagonāle ir 7,8 collas un svars 225 grami.

“PocketBook 740 Color” elektronisko grāmatu lasītājs jau ir nopērkams veikalos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top