Visas ziņas

Uzgleznosim kopā jaunās e-komercijas klasiku – ECOM21 izziņo programmu

Uzgleznosim kopā jaunās e-komercijas klasiku - ECOM21 izziņo programmu

Uzgleznot jaunās e-komercijas klasiku – tāds ir šī gada sauklis ECOM21 starptautiskajai konferencei, kas norisināsies 2021.gada 18.martā un pulcēs vienuviet nākotnes tehnoloģiju attīstības pārstāvjus.

ECOM21 konference 2021.gada pavasarī norisināsies jau 8 reizi, tās galveno organizatoru lomas, tāpat kā pērn, uzņemsies starptautiskā maksājumu sistēmu kompānija DECTA un biznesa konsultāciju uzņēmums Deloitte Latvia. Šogad ECOM21 konferences ietvaros galvenais fokuss tiks likts uz nākotnes tehnoloģiju attīstību, konferences dalībnieku vidū pulcējot mākslīgā intelekta, e-komercijas, start-up un fintech uzņēmumu pārstāvjus. Septiņu gadu laikā kopumā konferencē piedalījušies un dalījušies ar savu pieredzi 2850 dalībnieki no 54 dažādām pasaules valstīm.

Konferencē būs iespēja padziļināti uzzināt informāciju par to kā izveidot pēc iespējas efektīvāku un pārdomātāku patērētāju ceļu – sākot no mājaslapas izveides un klienta piesaistes procesa līdz reālai produkta vai pakalpojuma pirkuma veikšanai, ar savu pieredzi dalīsies tādi nozares eksperti kā Alibaba Group, Mozello, Ziticity. Par to kā ieviest inovatīvus risinājumus, apvienojot IT, maksājuma funkcijas un ceļojuma nozari, lai nodrošinātu visveiksmīgāko risinājumu klienta vajadzībām, savā pieredzē dalīsies Travel Union kā arī citi uzņēmumi, kas sava produkta vai pakalpojuma izveidē un ieviešanā veiksmīgi apvienojuši dažādu nozaru mūsdienu tehnoloģiju piedāvātos risinājumus.

Fintech nozares eksperti konferences laikā iepazīstinās ar jaunumiem verifikācijas jomā, start-up attīstībā un krāpšanas atklāšanā. Savu dalību ECOM21 konferencē jau ir apstiprinājusi Lietuvas banka, Nordigen, Sum&Substance un daudzi citi spēcīgi Fintech nozares uzņēmumi.

Jūlija Ļitvīnova, DECTA mārketinga vadītāja, stāsta: “Uzņēmumu efektivitātei ir nozīmīga loma ceļā uz panākumiem. Tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, kas nozīmē, ka ir jāizvērtē, lai uzņēmuma procesu lēmumi ir pieņemti pareizi. Ne mazāk svarīgi ir izpētīt, lai sniegtais pakalpojums ir ātrs un neprasītu lielu cilvēkresursu ieguldījumu. ECOM21 sniedz iespēju iepazīties ar tirgus līderiem Fintech, e-komercijas un mākslīgā intelekta jomās un uzzināt aktuālākos jaunumus tehnoloģiju industrijā.”

Šogad kā galvenā tēma konferencē izraudzīta mākslīgais intelekts, kur tādi nozares eksperti kā Dr. Ivan P. Yamshchikov (Max Planck Institute) un Nikita Strezhnev (Rimi Baltic Group) pastāstīs kā pieņemt lēmumus balstoties uz iegūtajiem datiem, kā arī kā veiksmīgi izmantot mākslīgā intelekta sniegtās iespējas, lai efektīvi risinātu dažādus tehniskos jautājumus uzņēmuma darbībā.

“Mūsdienās mums ir pieejami mākslīgā intelekta un datu analītikas resursi ar kuru palīdzību mēs varam veidot progresīvāku nākotni mūsu biznesam. Jāspēj saskatīt sniegtās iespējas, mācīties un riskēt, lai sasniegtu izvirzītos biznesa mērķus. Iespēja piedalīties ECOM21, uzklausīt citu uzņēmumu pieredzes stāstus, ļauj paskatīties uz nākotnes iespējām no citas prizmas, lai smeltos iedvesmu, uzdrīkstētos un rīkotos” savu viedokli pauž Igors Rodins, Deloitte Latvia, vadošais partneris Baltijā.

Informāciju sagatavoja Krista Bulgakova, Deloitte Latvia mārketinga koordinatore.

Papildu informācija:

Krista Bulgakova,

Deloitte Latvia mārketinga koordinatore

kbulgakova@deloittece.com

26479944

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top