Tehnoloģijas

Eiropa pastiprina sankcijas pret Krievijas kriptovalūtu lietotājiem

Eiropa pastiprina sankcijas pret Krievijas kriptovalūtu lietotājiem

Eiropas Savienība paziņojusi par kārtējās sankciju paketes ieviešanu pret Krievijas Federāciju. Šoreiz ierobežojumi skars valsts finanšu nozari – Krievijas pilsoņiem tiks liegta piekļuve Eiropas kriptobiržām un fondiem.

ES Padome kārtējā valdības sēdē 8.aprīlī aktualizēja tēmu par nepieciešamību pastiprināt sankcijas pret KF. Politiķi atzīmēja, ka iepriekš veikto pasākumu pastiprināšana ir nepieciešama, lai bloķētu visus iespējamos veidus, kurus Krievijas pilsoņi var izmantot jau esošo sankciju apiešanai.

Saskaņā ar esošo informāciju – Eiropas regulatora kontrolēto kriptovalūtu platformu “melnajā sarakstā” tiks iekļauti visi KF iedzīvotāji – gan fiziskās, gan arī juridiskās personas.

Daudzi eksperti jau ir reaģējuši uz ES Padomes paziņojumu – piebilstot, ka sankciju pastiprināšana var būt saistīta ar Krievijas premjerministra Mihaila Mišustina neseno paziņojumu. Dienu iepriekš viņš centās nomierināt sabiedrību, stāstot, ka Krievijas iedzīvotāju īpašumā ir liela digitālo aktīvu rezerve – starp citu, 130 miljardu dolāru apmērā. Šis skaitlis tiešām ir iespaidīgs, jo tas gandrīz atbilst “zelta rezervju” apmēram, kuru vērtība šī gada martā tika lēsta 140 miljardu dolāru apmērā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top