Visas ziņas

Eiropas banku grupa aktivizējusi starpbanku platformu blokchain transakcijām

aktivizējušas starpbanku platformu blokchain transakcijām

Deutsche Bank, HSBC, Nordea, Santander, Société Générale un vairākas citas bankas, kopīgi izstrādātajā platformā we.trade, aktivizējušas starpbanku platformu blokchain transakcijām.

Saskaņā ar paziņojumu,  3. jūlijā, tirdzniecības blockchain operācijas starp desmit kompānijām un četrām bankām notika reāllaika režīmā jau 5. dienu pēc kārtas.

Platformu we.trade, kas balstīta uz blockchain IBM un tehnoloģiju Hyperledger Fabric, izveidoja partneri Deutsche Bank, HSBC, KBC, Natixis, Nordea, Rabobank, Santander, Société Générale un UniCredit pārrobežu finanšu transakciju efektivitātes uzlabošanai.

Banka HSBC – viena no 9 finanšu institūtiem, kas piedalās kopīgajā izstrādē, paziņojusi, ka trīs tās klienti pagājušajā nedēļā ir veiksmīgi pabeiguši transakcijas caur platformu we.trade. Maijā bankā veica arī blockchain transakciju platformā Corda, R3 blockchain konsorcijā, kas arī izstrādā banku blockchain risinājumus.

Platforma we.trade bija jātestē maijā un jāpalaiž vasarā. IBM Eiropas biroja blockchain izstrāžu vadītājs Parms Sangha komentējis šodienas paziņojumu:

“Platforma we.trade ir progresējusi no pilotversijas līdz pārrobežu maksājumu apstrādei reāllaikā un nodemonstrējusi blockchain tehnoloģiju spēku biznesa sfērā”

Šobrīd platforma we.trade strādā vienpadsmit Eiropas valstīs. Platformas izpilddirektors (CEO) Roberto Mankone paziņojis, ka nākamais solis attīstībā būs papildu banku un klientu pievienošana Eiropā un ārpus tās robežām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top