Tehnoloģijas

Eksperts atklāj bitkoina “garantētas” peļņas shēmu

Chinese New Year

Pērkot bitkoinu ķīniešu Jaunā gada pirmā dienā un pārdodot to desmit tirdzniecības dienas vēlāk, vidēji tiek garantēta vairāk kā 9% peļņa,– noskaidrojis Matrixport pētījumu un stratēģijas direktors Markuss Tilens.

Pēdējo astoņu gadu laikā no 2015. līdz 2022. gadam shēma nodrošinājusi ienākumus 100% gadījumu, – uzsver eksperts.

Šāda operācija vislielāko peļņu nesa 2017. gadā – 15%. Pat 2018. gadā – iepriekšējās kripto ziemas fonā – investors guva ienākumus, lai arī tikai 1%.

  1. gadā, lai realizētu shēmu, digitālais zelts bija jānopērk 22. janvārī un aktīvi jāpārdod pēc 10 dienām – 1. februārī.

Svētdien – paredzamo investīciju dienā, bitkoins tika tirgots tuvu 22 900 dolāru atzīmei. Aktīvs nenoturēja sestdien pirmo reizi kopš 2022. gada augusta sasniegto 23 000 dolāru līmeni. Saskaņā ar Tilena pētījumu – kriptovalūtas cenai līdz februāra sākumam jāpietuvojas 25 000 dolāru.

B2C2 ārpus biržas tirgus (OTC) platformas riska direktors Adams Fartings atzīmēja šo atzīmi kā galveno pretestību, lai turpinātu pašreizējo ralliju.

Pēc Tilena datiem – ideāls termiņš akumulētam vidējam ienesīgumam, pērkot bitkoinu ķīniešu Jaunā gada sākumā, ir 15-19 dienas. Parasti šai laika periodā kriptovalūta sadārdzinās par 12%.

Kopumā eksperts ķīniešu Jauno gada pirmās dienas uzskata par “pievilcīgu laiku”, lai ieietu garajās pozīcijās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top