Visas ziņas

Elektriskā urbjmašīna-skrūvgriezis ar displeju “Xiaomi MiJia Brushless Smart Home”

Xiaomi viedā urbmašīna
Kompānija Xiaomi ir paziņojusi par jauna produkta laišanu klajā pūļa finansēšanas platformā “Youpin” – elektrisko urbjmašīnu-skrūvgriezi “MiJia Brushless Smart Home”.

Kas ir zināms par jauno produktu?

Elektriskā urbjmašīna ir izgatavota no kvalitatīvas plastmasas, kas, pēc ražotāja domām ir izturīga pret skrāpējumiem un traipiem. Elektriskajai urbjmašīnai ir gumijots rokturis un displejs, kurā ir redzams akumulatora uzlādes un darbības režīmi. Urbjmašīnai kopumā ir trīs darbības režīmi. Tos var pārslēgt, nospiežot pogu, kas atrodas uz urbjmašīnas korpusa. Urbjmašīnai ir 30 Nm griezes moments un rotācijas ātrums 1400 apgr./min. Elektriskā urbjmašīna “MiJia Brushless Smart Home Electric Drill” ir paredzēta kokam, alumīnija caurulēm, kā arī tērauda un metāla plāksnēm.

Elektriskajai urbmašīnai ir 2000 мА akumulators, un ar pilnu akumulatora uzlādi ir iespējams ieskrūvēt vairāk nekā 500 pašvītņojošu skrūvju vai urbt 6 mm tērauda plāksni vairāk nekā 22 reizes.
Cena
Elektriskā urbjmašīna “MiJia Brushless Smart Home” jau tiek pārdota “Youpin” par 68 ASV dolāriem. Vēlāk tās cena būs 76 ASV dolāri.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top