Pasākumi

Domnīcā diskutēs par elektrouzlādes infrastruktūras izveidi Latvijā gar Eiropas transporta tīkla autoceļiem

Domnīcā diskutēs par elektrouzlādes infrastruktūras izveidi Latvijā gar Eiropas transporta tīkla autoceļiem

Trešdien, 19.janvārī plkst. 12.00 tiešsaistes domnīcā eksperti un iesaistīto pušu pārstāvji diskutēs par Eiropas Savienības (ES) prasībām un elektrouzlādes infrastruktūras izveidi kravas transportlīdzekļiem gar Eiropas transporta tīkla (TEN-T) autoceļiem. 

Domnīcas dalībnieki iepazīsies ar  ES līmenī topošo regulējumu par potenciālajām  prasībām TEN-T tīklam attiecībā uz publiski pieejamu elektrouzlādes infrastruktūras pārklājumu lielas noslodzes transportlīdzekļiem. Tāpat eksperti diskutēs par elektrouzlādes infrastruktūras smagajām automašīnām izveidošanas pamatvirzieniem un to saistību  ar publiski pieejamu elektrouzlādes infrastruktūru, kā arī par elektroenerģijas piegādes iespējām lielas noslodzes transportlīdzekļiem.

Domnīcas sēdi atklās satiksmes ministrs Tālis Linkaits un vadīs Autosatiksmes infrastruktūras departamenta direktors  Tālivaldis Vectirāns. Diskusijā piedalīsies Satiksmes ministrijas, CSDD, VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji, kā arī nozares sadarbības partneri un nevalstiskās organizācijas.

Domnīcas diskusijas ikviens interesents varēs vērot Satiksmes ministrijas Facebook lapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top