Visas ziņas

Beno Reevo – ļoti neparasts elektrovelosipēds ar riteņiem bez spieķiem, pirkstu nospiedumu skeneri un kustības sensoru

Velosipēds Beno Reevo

Kompānija Beno platformā Indiegogo  uzsākusi līdzekļu vākšanu neparastam velosipēdam Reevo. Tas ir elektriskais velosipēds ar riteņiem bez spieķiem.

Kampaņa jau ir veiksmīga: prasīto 50 000 dolāru vietā jau savākti 630 000, un kompānijai rezervē vēl ir gandrīz mēnesis. Tādi panākumi var šķist negaidīti, jo cena ir 2000 dolāri. Tiesa – pēc iziešanas tirgū cena būs 3400 dolāri, tādējādi ietaupījums ir liels.

Beno Reevo - velosipēds bez spieķiem

Velosipēda pamatā ir 750 W jaudas elektromotors un 10,5 Ah kapacitātes akumulators. Maksimālais ātrums ir 40 km/h. Bet tā ir specifikācija ASV tirgum. Eiropas tirgus gadījumā jauda ir ierobežota 250 W apmērā, turklāt pārējie parametri ir tādi paši, gaitas rezerve norādīta tāda pati – 60 km. Starp versijām ir vēl viena atšķirība: abiem ir pedāļu palīdzības sistēma, amerikāņu versijai tā ir 2. klases, bet Eiropas versijai – 1. klases. Atšķirība ir tāda, ka otrajā gadījumā ir iespējams vispār negriezt pedāļus, jo ir vilces vadības ierīces uz stūres.

Riteņbraucēja maksimāli pieļaujamais svars – 120 kg. Rāmis izgatavots no alumīnija, riteņu izmērs – 27,5 collas. Deklarētais baterijas pilnas uzlādes laiks – 3 stundas.

Velosipēds iepriecinās ne tikai ar dizainu. GPS modulis, kas tostarp kalpo drošības sistēmas darbībai. Un vēl ir pirkstu nospieduma sensors, USB ports, apgaismojuma sensors, neparasti lukturi ar 800 cd/m2 spilgtumu, kustības sensors, kā arī noņemams akumulators.  Protams, ir arī stiprinājums viedtālrunim.

Kompānija sola sākt piegādes nākamā gada martā.

Video – elektriskais velosipēds Beno Reevo bez spieķiem

Avots: Indiegogo

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top