Tehnoloģijas

Īlona Maska izteikumu ietekmi uz bitkoinu tagad izseko vietne “ElonOMeter”

Ilona Maska tvītu sekotājs

Mājaslapa ElonOMeter tiek atjaunināta pēc katra Īlona Maska tvīta, kas ir saistīts ar kriptovalūtu.

Ir izveidota vietne ar nosaukumu “ElonOMeter”, kuras autori tviterī izseko katru ar kriptovalūtu saistīto ziņojumu no “Tesla” un “”SpaceX vadītāja Īlona Maska puses.

“ElonOMeter.com ir tīmekļa vietne, kurā tiek aprēķināts, cik lielu kaitējumu nodara Īlona Maska tvīti par kriptovalūtu. Šis miljardieris nebeidz nodarboties ar dažādām tirgus manipulācijām, tāpēc mēs nolēmām izsekot un atainot viņa tvītu ietekmi uz sabiedrību un kriptovalūtas vērtību”.

Vietnes izstrādātāji pamatoti norāda, ka tieši Īlons Masks šobrīd ir viena no ietekmīgākajām personībām kriptovalūtas pasaulē. No viņa vēstījumiem ir atkarīgs, vai noteiktu kriptovalūtu cenas pieaugs vai kritīsies.

Vietne tiek atjaunināta pēc katra Maska tvīta, kas ir saistīts ar kriptovalūtu. Jaunākais ziņu atjauninājums ir bijis 8. jūnijā.
Diagrammas parāda katra Īlona Maska tvīta ietekmi uz kriptovalūtu kopš šī gada janvāra, kad viņš paziņoja par bitkoinu iegādi, paaugstinot kriptovalūtas vērtību. Interesenti var izpētīt un sekot līdzi šīm tendencēm.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top