Valūtas

Entonijs Pompliano: Bitkoins kapitalizācijas ziņā drīz pārspēs zeltu

Entonijs Pompliano: Bitkoins kapitalizācijas ziņā drīz pārspēs zeltu

Ja Euro Pacific Capital vadītājs Pīters Šifs periodiski kritizē bitkoinu – saucot to par finanšu piramīdu, tad Morgan Creek līdzdibinātājs Entonijs Pompliano – gluži pretēji – uzsver BTC gigantisko potenciālu.

Pagājušās nedēļas beigās Pompliano izvietoja kārtējo postu Twitter, kurā prognozē krasu bitkoina kapitalizācijas palielinājumu līdz 2029. gada beigām.

Pēc viņa teiktā – pēc deviņiem gadiem visu BTC vērtība būs augstāka par zelta summāro kapitalizāciju. Pašreiz bitkoina un galvenā dārgmetāla kapitalizācija pārsniedz attiecīgi 227 mljrd. $ un 8 trilj. $.

Sanāk, ka zelta kapitalizācija patlaban ir aptuveni 40 reizes augstāka nekā bitkoinam. Turklāt Pompliano neprecizē, kas notiks ar dārgmetālu – vai tā vērtība samazināsies, vai paliks tāda pati.

Komentāros portālam CoinTelegraph Morgan Creek līdzdibinātājs atzīmējis, ka tuvāko dažu gadu laikā kriptovalūtas kapitalizācija pieaugs pakāpeniski, un galu galā pielīdzināsies zeltam. 2029. gadā bitkoinu vērtība būs augstāka par zelta summāro kapitalizāciju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top