Valūtas

Pētījums: izstrādātāji pamet EOS, Bitcoin Cash un Tron

Pēdējā gada laikā būtiski ir samazinājusies vienlaikus vairāku blokķēdes projektu izstrādātāju aktivitāte. Antilīderi projektus pametušo izstrādātāju skaita ziņā ir EOS (85%), Bitcoin Cash (63%) un Tron (51%) – teikts Outlier Ventures pētījumā.

Pētnieki uzskata, ka EOS izstrādātāju aktivitātes samazināšanos varētu skaidrot ar intereses mazināšanos par to kopš tā galvenā tīkla palaišanas brīža. Līdz ar izstrādātāju 94% sasniegšanu kritās projekta kodu bāzes atjauninājumu skaits GitHub.

Par Tron, kura kods tiek atjaunināts par 96% retāk nekā pirms gada, galveno faktoru tiek saukta negatīvā tirgus dinamika.

Decentralizēto lietotņu (Dapps) sfērā jaunie spēlētāji demonstrē pieaugumu. Projektu Polkadot atbalsta par 445 vairāk izstrādātāju, par 15% palielinājies to skaits ekosistēmā Cosmos.
Pētnieki pievērš arī uzmanību projektiem Theta un Cardano – šo divu projektu izejas kodi tiek atjaunināti attiecīgi par 930% un 580% biežāk.

EOS, Bitcoin Cash Tron

Kompānija Block.One EOS tīkla aktivizēšanai piesaistīja vairāk nekā 4 mljrd. $. Kopš 2018. gada vidus, kad tika pabeigts gadu ilgušais ICO projekts, izstrādātāji ir aktivizējuši 326 funkcionējošas decentralizētas lietotnes – kas ir tikai 9% no Dapps kopējā skaita blokķēdes industrijā. Saistībā ar šo rādītāju līderis joprojām ir Ethereum, kas veido 80% Dapps.

Avots: Forklog   Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top