Visas ziņas

Ēriks Finmans – kā kļūt par miljardieri

Ēriks Finmans - kā kļūt par miljonāru
Investīcijas bitkoinā un blokķēdes tehnoloģijā ikvienu cilvēku garantēti padarīs par miljardieri. Ir tikai konsekventi jāiegulda “kripto” tuvāko desmit gadu laikā – uzskata kriptomiljonārs Ēriks Finmans.
Finmans paziņojis, ka pirmā kriptovalūta un tās analogi var kļūt par īstu loterijas biļeti tiem, kas var investēt aktīvā vismaz nākamās desmitgades laikā.

“Es uzskatu, ka var kļūt par miljonāru, investējot blokķedes tehnoloģijā un bitkoinā”, – intervijā MarketWatch sacījis divdesmit gadus vecais bitkoinu miljonārs, piebilstot: “…Ja jūs nekļūsiet par miljardieri nākamo 10 gadu laikā – tad tā būs jūsu vaina”.

Daudzi var apšaubīt ekspertīzi kriptoinvestēšanas jomā Finmana diezgan jaunā vecuma dēļ, tomēr jāatceras, ka viņam aiz muguras ir jau 8 gadu pieredze kripto sfērā. Finmans ir aktīvs investēšanas kriptovalūtās piekritējs, uzskatot, ka pēc cenu svārstībām desmit gadu laikā galarezultātā tieši kriptovalūtas ļaus iegūt lielāko labumu.
Kriptosfēras pašreizējo stāvokli viņš salīdzina ar deviņdesmito gadu internetu, kā arī ar lielajām kompānijām – tādām kā Amazon – to attīstības agrīnajās stadijās. Jaunais cilvēks nešaubās par to, ka pēc tapšanas un volatilitātes perioda kriptovalūtas un pašu blockchain tehnoloģiju gaida nepieredzēti panākumi.
Finmans uzskaitījis trīs faktorus, kuri – pēc viņa domām – ir pašreizējā rallija pamats.

Spriedze tirdzniecībā starp ASV un Ķīnu, kas visādā ziņā rada nenoteiktību pasaules tirgos, un, iespējams, daudzus Ķīnas investorus var pamudināt ieguldīt līdzekļus bitkoinos kā drošākā variantā – un nevis juaņās. Otrs iemesls – pastāvīgs kripto tirgus atbalsts no kripto investoru un ietekmīgu Volstrītas kompāniju lielo spēlētāju puses. Trešais iemesls – konference Consensus 2019, kas izrādījās populārs notikums kripto kopienai, un kurā vairāku projektu komandas dalījās ar svarīgiem jaunumiem.
Ēriks Finmans – viens no pašiem jaunākajiem miljonāriem, kas kļuvuši bagāti ar kriptovalūtām.

Savu pirmo bitkoinu Finmans nopirka tad, kad tas maksāja tikai 10$. Pēc kādiem vairākiem gadiem kriptovalūta maksāja jau aptuveni 1100 $. Finmans pārdeva savus bitkoinus par 100 tūkst. $, kad valūta strauji pieauga, un 15 gadu vecumā šo naudu ieguldīja online skolā ar nosaukumu Botangle, kurā studenti sazinājās ar pasniedzējiem video čatā.
Vēlāk uzsāka kraudfandinga kampaņu Indiegogo, sākot līdzekļu vākšanu ar Android telefoniem saderīgu virtuālās realitātes ķiveru Marvel ražošanai.
Tagad viņam pieder aptuveni 450 bitkoini, kas ir 3,6 milj. $ pēc pašreizējām cenām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top