Ethereum

Ernst & Young prezentē risinājumu Ethereum privātuma uzlabošanai

Ernst & Young prezentē risinājumu Ethereum privātuma uzlabošanai

Viena no lielākajām audita un konsultāciju kompānijām Ernst & Young (EY) prezentējusi publisku atjauninātā risinājuma beta versiju Ethereum privātuma uzlabošanai. Tas tiek vēstīts kompānijas vietnē.

Tiek teikts, ka izstrāde balstās uz trešās paaudzes pierādījumu tehnoloģiju ar nulles izpaušanu (ZKP), kas ievērojami palielinās blokķēdes mērogojamību un “būtiski” samazinās transakciju izmaksas.

“Iepriekšējā iterācijā, kas tika prezentēta 2019. gada pavasarī, publiskās blokķēdes jau konkurēja ar privātajiem tīkliem [produktivitātes ziņā]. Šajā etapā mēs atkal samazinājām transakciju izmaksas par 90%, padarot privātās transakcijas pieejamākas galvenajām biznesa lietotnēm”, – paziņoja EY blokķēdes struktūrvienības vadītājs Pols Broudi.

Jaunais risinājums apvieno vairākas privātas transakcijas, samazinot onchain datu lielumu un līdz ar to arī izmaksas.

“Tas ļauj vienlaikus izpildīt līdz 20 transakcijām par aptuveni 0,05 $”, – uzsvēra EY pārstāvji.

Pēc viņu sacītā – risinājuma atjauninātā versija ir “simtiem reižu” produktīvāka par tās sākotnējo variantu, kas tika prezentēts 2018. gada oktobrī.

Maijā EY publicēja sava risinājuma kodu privāto transakciju īstenošanai Ethereum tīklā GitHub.

Atzīmēsim, ka DeFi Pulse  ir sasniedzis jaunu vēsturisko maksimumu pēc decentralizētās finansēšanas instrumentos bloķēto ETH skaita – 2,75 milj. apmērā, kas atbilst gandrīz 390 milj. ASV dolāros.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top