Tehnoloģijas

ES Kopīgais pētniecības centrs: Huawei is trešais inovatīvākais uzņēmums pasaulē

ES Kopīgais pētniecības centrs: Huawei is trešais inovatīvākais uzņēmums pasaulē

2020. gadā kompānija Huawei ieņēma augsto trešo vietu ES rezultātu apkopojumā par rūpniecības ieguldījumiem pētniecībā un izstrādē. Kompānijai tas ir kāpums par divām vietām, salīdzinot ar pagājušo gadu.

2020. gada “ES rezultātu apkopojumu par rūpniecības ieguldījumiem pētniecībā un izstrādē” ir Eiropas Komisijas publikācija. Tā apkopo informāciju par uzņēmumu veiktajām investīcijām pētniecībā un attīstībā. Šajā sarakstā ir iekļautas 2500 kompānijas, kuru investīcijas pētniecībā un attīstībā kopā veido 90% no vispasaules ieguldījumiem šajā jomā. Ziņojumu sagatavoja ES Kopīgais pētniecības centrs (KPC).

“ES apliecina, ka Huawei šobrīd viena no trim inovatīvākajām kompānijām pasaulē. Lai nodrošinātu eiropeisko dzīvesveidu nākamajām paaudzēm, Eiropai būs jāizmanto labākās pieejamās tehnoloģijas un inovācijas. Huawei ir gatavs sadarboties ar Eiropu kopīgas gaišās nākotnes labā,” komentēja Abrahams Liu, Huawei galvenais pārstāvis ES institūcijās.

Liela daļa Huawei veikto globālo pētījumu notiek tieši Eiropā. 2000. gadā Huawei izveidoja savu pirmo pētījumu centru Zviedrijā. Šobrīd, sadarbojoties vairāk nekā 150 Eiropas universitātēm, Huawei ir kļuvis par neatņemamu Eiropas IKT pētniecības ekosistēmas daļu. Veicot kopīgus pētījumus ar Eiropas pētniecības centriem, Huawei palīdz Eiropai iekļauties digitālajā laikmetā.

Huawei uzskata, ka starptautiskā sadarbība pētniecības jomā stiprina ES konkurētspēju un palīdz cīņā ar klimata pārmaiņām, tādējādi stratēģiski atbalstot Eiropas zaļo vienošanos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top