Visas ziņas

Esam aktivizējuši savu Lightning Network nodi – Kripto.media

Esam aktivizējuši savu Lightning Network nodi - Kripto.media

Esam pabeiguši visus priekšdarbus un aktivizējuši savu Lightning nodi, lai atbalstītu Lightning Network tehnoloģijas attīstību. Tās mērķis ir paātrināt blokķēdes tīkla darbību, lai maksājumi būtu momentāli un komisijas maksas – minimālas.

Kā ātri pieslēgties Kripto.media nodei ar telefonu un turpmāk veikt ļoti ātrus maksājumus ar Lightning Network?

Izmantojiet Android Lightning Wallet maciņu. Lejupielādējiet to no Google Play, uzstādiet telefonā un neaizmirstiet veikt backup funkciju, kā arī drošā vietā saglabāt mnemonic frāzi.

 

1. solis. Papildiniet maciņu. Lai to izdarītu uzspiediet  uz BTC simbolu labajā apakšējā stūrī un uz Receive funds

 

Papildiniet maciņu

 

2. solis. Lai uzsāktu Lightning Network kanāla uzstādīšanu, uzspiediet uz Open new channel

 

Lai uzsāktu Lightning Network kanāla uzstādīšanu

 

3. solis. Tiks piedāvāts saraksts ar pieejamajām nodēm. Uzspiediet labajā augšējā stūrī uz meklēšanas simbola un ierakstiet Kripto.media

 

 

4. solis Pēc nodes izvēles būs pieejams logs ar kanāla iestatījumiem. Ieskaitiet topošajā kanālā summu, kura pēc kanāla apstiprināšanas nekur nepazudīs, tā būs jūsu (minimālā summa – 0.003btc). Mēs ierakstījām minimumu 0.003btc.

 

 

5. solis Izvēlieties komisijas maksu par kanāla atvēršanu. Kānāls tiks apstiprināts ātrāk vai vēlāk – atkarībā no komisijas summas.

 

Izvēleities komisiju par kanāla atvēŗšanu

 

6. solis Sagaidiet apstiprinājumu (aptuveni 2 vai 3 stundas) un varat veikt Lightning Network un arī parastos maksājumus ar bitkoinu.

 

Sagaidiet apstiprinājumu

Lai izdodas un dosimies soli pa solītim tālāk – attīstīsim blockchain tehnoloģiju, kura viennozīmīgi  padarīs mūsu dzīvi vienkāršāku.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top