TV ekrānos un Kino

„Viaplay” piedāvā ekskluzīvu pirmizrādi dokumentālajam seriālam „Esteina ēnā: Gileina Maksvela”

Ghislaine Maxwell and Jeffrey Epstein cred Patrick McMullan

Ghislaine Maxwell and Jeffrey Epstein cred Patrick McMullan

Jau 27.jūnijā ikvienam straumēšanas platformas „Viaplay“ abonentam būs iespēja vērot ekskluzīvu pirmizrādi dokumentālajam seriālam „Epsteina ēnā: Gileina Maksvela“. Pēc notiesātā dzimumnoziedznieka un miljardiera Džefrija Epsteina nāves prese visā pasaulē pastiprināti pievērsās viņa varbūtējai līdzdalībniecei — britu sabiedrības dāmai Gileinai Maksvelai. Tagad „Viaplay” piedāvā izsmeļošu trīssēriju dokumentālo filmu par noslēpumaino, vareno un ietekmīgo sievieti aiz Džefrija Epstaina muguras.

Kamēr pasaule gaida šī rudens tiesas prāvu pret Gileinu Maksvelu, „Viaplay” laiž klajā oriģinālu dokumentālo seriālu par viņu un to, kā viņa izrādījās iesaistīta vienā no mūslaiku visskandalozākajām pedofilijas lietām. Kad finansists Džefrijs Epsteins cietumā, domājams, izdarīja pašnāvību, uzmanības centrā nonāca viņa bijusī draudzene un „madāma” Gileina Maksvela. Trīs stundas ilgā dokumentālā filma iedziļinās Gileinas Maksvelas dzīvē no bērnības līdz apcietināšanai un apsūdzībai vairākos cilvēku tirdzniecības seksuālās ekspluatācijas nolūkā gadījumos.

Pirmizrāde dokumentālajam seriālam „Esteina ēnā: Gileina Maksvela“

Ghislaine Maxwell Cred Ken Lennox _ Mirrorpix

„Ir daudz traģisku stāstu par noziegumiem, ko vīrieši pastrādājuši pret sievietēm, taču, kad tādu sievieti, kāda ir Gileina Maksvela, apsūdz šāda veida ļaunprātīgā izmantošanā, rodas daudz jautājumu. Šajā seriālā ir atspoguļots Gileinas Maksvelas dzīves gājums no pagātnes līdz šodienai un no sabiedrības krējuma līdz cietuma kamerai Bruklinā, kur viņa gaida tiesu, ko vēro visa pasaule,” stāsta režisore Barbara Šīrere.

No desmitiem interviju un iepriekš neredzētu Maksvelu ģimenes materiālu skatītāji gūst priekšstatu par Gileinas Maksvelas dzīvi, viņas sarežģītajām attiecībām ar tēvu, mediju magnātu Robertu Maksvelu, un attiecībām ar finansistu Džefriju Epsteinu, kas gaidīja tiesu par vairākiem seksuāliem uzbrukumiem jaunām meitenēm.

pirmizrādi dokumentālajam seriālam „Esteina ēnā: Gileina Maksvela“

Ghislaine Maxwell and Robert Maxwell cred Mirrorpix

„„Epstaina ēna: Gileina Maksvela” ir ārkārtīgi aizraujošs dokumentālais seriāls, kura pamatā ir ļoti plašs un dziļš darbs. Tas atklāj sistemātiskos un šausminošos noziegumus, kam bija pakļautas šīs jaunās meitenes, kā arī pēta svarīgo jautājumu par Gileinas Maksvelas lomu tajā visā. Šī ir šokējoša dokumentālā filma, kas jānoskatās,” saka Nordic Entertainment Group (NENT Group) valdes priekšsēdētāja izpildvietniece un satura vadītāja Filipa Vallestama.

Straumēšanas platfoma „Viaplay“ piedāvā ekskluzīvu pirmizrādi dokumentālajam seriālam „Esteina ēnā: Gileina Maksvela“

Ghislaine Maxwell Cred Myrna Suarez

„Epstaina ēna: Gileina Maksvela” ir „Viaplay” oriģināldarbs trīs 60 minūšu sērijās. Seriāla režisore ir godalgotā Barbara Šīrere („Women Who Love Killers”, „Outlaw Bikers”). Izpildproducenti ir Dženifera Harknesa, Emma Kūpere, Barbara Šīrere, Nina Bērlija, Sems Snaidermens un Lora Mihalčišina. Līdzproducents – Maikls Makinlijs („Sacred Ballot”). Seriāls „Epstaina ēna: Gileina Maksvela” ir uzņemts „Blue Ant Studios”.

 

Seriāla „Epstaina ēna: Gileina Maksvela” ekskluzīvā pirmizrāde „Viaplay” notiks 27. jūnijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top