Ethereum Classic

ETC Labs izveidojusi jaunu struktūrvienību Ethereum Classic tīkla uzlabošanai

Kompānija Ethereum Classic Labs nodibinājusi jaunu struktūrvienību, kuras speciālisti nodarbosies ar kriptovalūtas ETC (Ethereum Classic) blockchain drošības un veiktspējas problēmu risināšanu.
Paziņojumā teikts, ka jaunās struktūrvienības nosaukums ir ETC Labs Core. Tās speciālistu uzdevums būs uzlabot digitālā aktīva tīkla drošību un radīt instrumentus efektīvai blockchain lietojumprogrammu un maininga aktivizēšanai.
Nepieciešamība uzlabot ETC blockchain radās pēc hakeru uzbrukuma digitālās valūtas tīklam janvāra sākumā. Uzbrukuma rezultātā kibernoziedznieki nolaupīja monētas 1,5 milj. $ apmērā. Šī uzbrukuma, kas tika nosaukts par 51%, dēļ kriptovalūtas kurss sāka kristies, jo treideri baidījās no tā atkārtošanās.
2019. gada pirmā ceturkšņa laikā ETC Labs Core struktūrvienības izstrādātāju komanda koncentrē uzmanību uz hardfork Constantinople seku analīzi Ethereum tīklā (ETH). Pēc tam izstrādātāji palaidīs mehānismu ETC tīkla optimizācijai un tā adaptācijai fork Constantinople ETH tīklā.
Paralēli ETC Labs Core komanda strādās pie blockchain ķēdīšu veiktspējas rādītāju izpētes un nodarbosies ar uzbrukuma 51% novērtējumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top