Mainings

Ethereum hashrate samazinājies lidz 249 terahash sekundē. Ko darīt maineriem?

 

Vislielākais Ethereum hashrate kritums pēdējā laikā.

Vislielākais Ethereum hashrate kritums pēdējā laikā. Skaitļošanas iekārtas jauda tīklā tikai pāris dienās samazinājusies no 300 līdz 249 terahash sekundē.

Kas notiek ar Ethereum

Ethereum hashrate krītas ne pirmo reizi – pēdējā straujā samazināšanās notika aprīlī un jūlijā. Tomēr līdz šim brīdim kriptovalūta vēl nekad nebija zaudējusi veselus 50 terahash dažās dienās. No marta līdz augustam hashrate nedaudz pieauga un saglabājās relatīvi stabils.

Monētas ieguves sarežģītības pēdējais kritums var būt saistīts ar maininga neizdevīgumu. Atgādinām – pagājušajā nedēļā Ethereum cena krasi noslīdēja zem 200 dolāriem.

Nevajadzētu aizmirst arī par saistītajām izmaksām. Mājas maineriem ir ļoti nedaudz videokartes un rigi, bet lieliem rūpniecības uzņēmumiem ir jāņem vērā telpu nomas izmaksas, simtiem iekārtu vienību remonts un darbinieku darba alga. Kriptovalūtas korekcija nepaliks bez sekām – kāds neizturēs konkurenci un pametīs tirgu.

Kā jārīkojas maineriem? Gaidīt. Nav jēgas par tādu cenu Ethereum pārdot – jo tas tikai pasliktina situāciju un nospiež kriptovalūtas cenu lejup. Ja nav fonds nebaltai dienai nav izveidots, tad situācija ir pat traģiska.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top