Visas ziņas

Ethereum monētu daudzums biržās turpina samazināties

Ethereum monētas biržās

Foto: Unsplash

Kopš 2021. gada janvāra kriptovalūtu biržās turētā Ethereum (ETH) apjoms aizvien samazinās. Šī tendence rada altkoina piedāvājuma deficītu, kam vajadzētu pozitīvi atspoguļoties uz tā cenu nākotnē.

Atgādinām – 20. februārī Ethereum pirmoreiz izrāvās virs 2000 $, tomēr tas nespēja šādā augstumā noturēties. Jau 28. februārī monēta kritās līdz 1388 tirgus vispārējās korekcijas fonā.

Marta sākumā ETH atjaunoja ekspansiju, taču pagaidām altkoinam trūkst atbalsta, lai atkārtoti testētu vērtības virs 2000 $. Šodien Ethereum tiek tirgots par $1770. Tā kapitalizācija tagad ir $203,845,098,613.

ETH cena 2021 gads

Ethereum ilgtermiņa perspektīvas izskatās optimistiskas. Kopš janvāra turpinās kriptovalūtas aizplūšana no biržām, kas daļēji ir saistīts ar līdzekļu uzkrāšanu ETH 2.0 depozīta līgumā (vairāk nekā 2% no kopējā Ethereum tirgus piedāvājuma).

CryptoQuant komanda atzīmē, ka ETH biržas bilances samazināšana vājina presingu, kam galarezultātā vajadzētu veicināt monētas augšupeju.

Pētnieki arī uzsvēra, ka, ja bitkoinu daudzums biržās kopš janvāra periodiski ir pieaudzis un samazinājies, tad ETH tirdzniecības platformās vairākus mēnešus stabili tikai samazinās.

Patlaban mēs vērojam konsolidāciju, treideri gaida Ethereum pieauguma atjaunošanos atkarībā no risku aktīvu pieprasījuma pastiprināšanās. Fondu tirgus atkal uzņem apgriezienus, bitkoins un pārējās digitālās valūtas var šo tendenci izmantot un iegūt savu daļu kapitāla.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top