Tehnoloģijas

2021. gadā Ethereum izrādījies efektīvāks instruments par bitkoinu

Ethereum ir bijis investoriem izdevīgāks nekā btc

Kopš pērnā gada decembra Ethereum (ETH) vērtība palielinājusies par aptuveni 530%, tai pašā laika periodā bitkoins pieaudzis par aptuveni 200%.

Neraugoties uz to, ka BTC kapitalizācija vienalga pārsniedz ETH, pēdējais izrādījies efektīvāks instruments, – vēsta Bloomberg.

Ethereum bāzējas uz blokķēdi, kas ir platforma lielākajai daļai DeFi protokolu. Arī tā sauktais metavisums ir izvērsts Ethereum, kas rada apstākļus ETH – tīkla bāzes aktīva – vērtības ilgtermiņa pieaugumam, – paziņoja FRNT Financial Inc. līdzdibinātājs Stefans Vellets.

Pēc viņa teiktā – bitkoins vispirms jau tiek izskatīts kā instruments inflācijas risku hedžēšanai, kamēr ETH ir daudzu kripto kompāniju pamats.

Arī institucionālie investori Ethereum uzskata par perspektīvu kriptovalūtu. Par intereses pastiprināšanos liecina kompānijas CoinShares dati, kas fiksējusi kapitālieguldījumu palielinājumu Ethereum fondos.

Tikai pagājušajā nedēļā vien uz lielāko altkoinu orientētajos produktos institucionāļi ir ieguldījuši 23 miljonus dolāru.

ETH kurss šodien – 4524 dolāri, kriptovalūtas kapitalizācija naktī uz 1. decembri sasniedza 546,611 miljardus dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top