Valūtas

Ethereum 2.0 tīkla versiju palaidīs ne agrāk kā 2022. gadā

Ethereum 2 tīkla prognozes

Foto: Clifford Photography/Unsplash

Ethereum maka MyEtherWallet (MEW) izveidotājs uzskata, ka pilnīga Ethereum 2.0 izvēršana nav gaidāma ātrāk par 2022. gadu.
MyEtherWallet dibinātājs Kosala Hemačandra intervijā sacīja, ka atjauninājuma nulles fāze sākotnēji bija ieplānota 2020. gada janvārī, taču vēlāk tika pārcelta uz 4. novembri. Tas notiks tikai tādā gadījumā, ja veiksmīgi funkcionēs testa tīkls, kas tiks aktivizēts 4. augustā, izpildot konkrētus nosacījumus.

Ethereum 2.0 vadošais izstrādātājs Džastins Dreiks iepriekš paziņoja, ka Ethereum 2.0 nulles fāzes palaišana var aizkavēties līdz nākamajam gadam. Vitaļiks Buterins uzskata, ka tas ir jāizdara daudz agrāk. Hemačandra uzskata, ka pat tad, ja nulles fāzes aktivizēšana notiks šogad – atjauninājuma pilnīga izvēršana var prasīt vēl dažus gadus.

MEW izveidotājs uzsvēra, ka izstrādātāji ir izvēlējušies pareizu stratēģiju, izvēloties piesardzīgu pieeju Ethereum 2.0 tīkla palaišanā. Kad runa ir par lietotāju līdzekļiem un nemainīgu blokķēdi, tad atjauninājumam būs vajadzīgs laiks, un šī gaidīšana attaisnosies. Saskaņā ar Hemačandra teikto – atjauninājums mainīs blokķēdes jēdzienu, radot drošu un stabilu sistēmu, kas var konkurēt ar centralizētajiem risinājumiem mērogošanai.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top