Ethereum

Ethereum izstrādātāji jau gatavojas jaunam atjauninājumam – Berlin

Ethereum izstrādātāji jau plāno nākamo atjauninājumu ar nosaukumu “Berlin”. Par to pastāstījis Ethereum jaunuzņēmuma PegaSys produktu menedžeris Tims Beiko.

“Ņemot vērā faktu, ka jūlijā iestāsies jaunais leduslaikmets, ja mēs vēlamies pieņemt jaunu modeli un veikt forku trešajā vidē, tad mums, droši vien, galvenā tīkla atjauninājums jārealizē ne vēlāk kā jūnija beigās”, – viņš paziņoja.

Beiko arī citē fragmentus no izstrādātāju spriedelējumiem, kas saistās ar atsevišķu  Ethereum (EIP) uzlabošanas priekšlikumu tehniskajām īpatnībām.

Pēc viņa teiktā – izstrādātāji var atteikties no tagad izmantotā “iepriekš apstiprināto” EIP modeļa konkrētam atjauninājumam par labu “svētīgiem” EIP, kas tiks izskatīti iekļaušanai visos atjauninājumos nākotnē. Konkrēti – ar vispārēju piekrišanu pie atjauninājumiem tika ierosināts attiecināt mehānismu ProgPow, kam  Ethereum mainings GPU ir konkurētspējīgāks pirms specializētā ASIC aprīkojuma izplatīšanās draudiem.

Tims Beiko iepriekš paziņoja, ka Ethereum izstrādātāji plāno veikt hardfork Istanbul 4. decembrī.

Atzīmēsim, ka Ethereum atlika atjauninājumu Istanbul. Sākotnēji bija paredzēts, ka bloka numurs atjauninājuma aktivizēšanai testa tīklā jāizvēlas piektdien, 23. augustā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top