Ethereum

Ethereum atliek atjauninājumu Istanbul

Ethereum atjauninājums ar nosaukumu Istanbul tiek atlikts. Par to paziņojis kompānijas Parity Tech izstrādātājs Vejs Tans. Avots – Trustnodes.

“Mums būs vajadzīgs laiks līdz 6. septembrim, lai pabeigtu implementāciju. Tas saistīts ne tikai ar to, ka mēs vēlu pieņēmām EIP, bet arī ar to, ka mēs nodarbojamies ar plaša apjoma koda struktūras pārstrādi”, – viņš atzīmēja.

Tika paredzēts, ka bloka numurs atjauninājuma aktivizēšanai testa tīklā jāizvēlas piektdien, 23. augustā. Taču tagad izstrādātājiem nāksies gaidīt, kamēr Parity pabeigs nepieciešamos uzlabojumus no savas puses. Pēc Tana teiktā – tam vajadzēs 2 nedēļas.

Atjauninājumam galvenajā tīklā bija jānotiek 4. oktobrī – pirms konferences Devcon. Pašreizējos apstākļos tas var tikt atlikts līdz novembrim atkarībā no tā, cik ātri Parity tiks galā ar uzstādīto uzdevumu.

Tostarp Ethereum Foundation pārziņā esošais klients Geth īstenojis visu nepieciešamo priekšlikumu ieviešanu Ethereum (EIP) uzlabošanā. Pašreiz aptuveni 76% Ethereum tīkla nodu izmanto klients Geth un 21% – Parity.

Turklāt izstrādātāji diskutē par gāzes patēriņa palielināšanu konkrētām darbībām vai funkcijām, jo iestatījumu izmaiņas var izraisīt dažu smartkontraktu, kuri izmanto fiksētas gāzes vērtības konkrētos scenārijos, iziešanu no ierindas.

Ethereum atliek atjauninājumu Istanbul

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top