Ethereum

Vitaļiks Buterins sācis domāt par Ethereum balsošanas sistēmas maiņu

Vitaļiks Buterins sācis domāt par Ethereum balsošanas sistēmas maiņuEthereum izveidotājs Vitaļiks Buterins sadarbībā ar zinātnieku un ekonomistu Glenu Vailu testējis jauno balsošanas sistēmu ETH lietotājiem.

Buterins atzīmējis, ka zinātnieka idejas var palīdzēt risināt vadības problēmas, kā arī koordinēt strīdīgu jautājumu risināšanu.

Vails atzīmējis, ka esošā balsošanas sistēmas ir neefektīva un piedāvāja citu. Sistēma ar nosaukumu “kvadrātiskā balsošana” palīdzēs novirzīt cilvēkus uz to jautājumu risināšanu, kuros viņi ir vairāk kompetenti. Cilvēki varēs arī pirkt balsis, lai konkrētām tēmām piešķirtu lielāku nozīmību.

Buterins atzīmējis, ka šobrīd vara pār tīklu atrodas ierobežota loka cilvēku rokās, jo viņiem pieder liela daļa ETH. Taču jaunā sistēma ļaus nedaudz izlīdzināt šo disbalansu.

Vails piebildis, ka kvadrātiskā balsošana ir veids, kā ekonomikas teoriju ieviest tehnoloģiskajā sistēmā. Pat ja šī sistēma netiks integrēta Ethereum, zinātnieks cer, ka blockchain izdosies izveidot zināmu lauku, kurā būs iespējams izpētīt kvadrātisko balsošanu un tās efektivitāti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top