Visas ziņas

Nedēļas izrāviens: Ethereum cena 2144 USD

Pēdējo 24 stundu laikā Etherum (ETH) cena ir pieaugusi vēl par 5.76% un atjaunojusi visu laiku augstāko līmeni. Vakar monēta atkal izlauzās virs 2000 USD, un tās cenas kāpums neapstājās.

Šodien, 3. aprīlī, ETH kurss sasniedza 2144 USD, kas ir augstākais lielākajam altkoinam.

Iepriekšējā izrāviena laikā Ethereum spēja pakāpties līdz 2030 USD, taču nespēja noturēties iekarotajās pozīcijās un 27. februārī nokrita līdz 1511 USD. ETH kapitalizācija šodien tuvojās 245 miljardiem USD (+ 6,33%).

Nedēļas izrāviens: Ethereum cena 2200 USD

Pēc Mercuryo maksājumu tīkla līdzdibinātāja Grega Veismana teiktā, altkoina cenu akumulēja miljardiera Marka Kubana paziņojums, ka Ethereum ir “īstā valūta”.

Turklāt informācija, ka Visa pievienos norēķinus stablecoin USDC uz Ethereum blokķēdes, pozitīvi atspoguļojās ETH cenā.

Konstantīns Aņisimovs, kas pārstāv CEX.IO kriptovalūtu biržu, uzskata, ka ētera kustības augšupejošā dinamika turpināsies arī tuvākajā nākotnē. Saskaņā ar viņa prognozēm monēta ne tikai iegūs vietu virs 2100 dolāriem, bet arī spēs pacelties jaunā augstākajā līmenī.

Arī Julius de Kempenaer, StockCharts.com vecākais analītiķis intervijā Bloomberg žurnālistiem atzīmēja: Mēs tiešām izraujamies arvien augstāk, un tas, iespējams, palielina [tirgotāju] pirkšanas aktivitāti. Ēteris uzņem apgriezienus kopā ar Bitcoin.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top