Ethereum Classic

Ethereum Classic tīklā aktivizēts Agharta atjauninājums

Ethereum Classic tīklā veiksmīgi aktivizēts Agharta atjauninājums

12. janvārī blokķēdē Ethereum Classic blokā 9 573 000 tika  aktivizēts protokola Agharta atjauninājums.

“Forks noritēja gludi – kā paredzēts. Pretēji ieteikumiem – lielākā daļa nodu Classic Geth netika atjauninātas. Šīs nodas tagad nevar saglabāt konsensu ar tīklu”, – atzīmēja ETC Cooperative izpilddirektors Bobs Sammervills.

Saskaņā ar Etcnodes datiem – atjauninājumā piedalījās 56,9% ETC nodu.

“Klientu nesaskaņotības problēma ETC ir situācijas pretstats ETH, kur dominē Parity-Ethereum. Geth Classic atbalsts pēc šī forka tiek pārtraukts. Šķiet, ka vairums nodu operatoru ir uzklausījuši padomu un pārgājuši uz citu programmatūru”, – uzsvēra Sammervills

Agharta pievieno ETC Ethereum operāciju kodus, kas tajā integrēti kopā ar hardforku Constantinople. Tāpat kā septembrī notikušais atjauninājums Atlantis – tas vērsts uz divu ķēžu savietojamības nodrošināšanu. Constantinople iekļāva četrus priekšlikumu Ethereum uzlabošanai (EIP), kas vispirms jau saistīti ar optimizācijām izstrādātājiem, koda rediģēšanu mērogošanai nākotnē un ekonomikas korekcijām.

Jāatzīmē, ka sākotnēji hardforks bija ieplānots 15. janvārī. Turklāt mazāk kā 40% nodu Ethereum Classic bija tam gatavas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top