Visas ziņas

Ethereum Classic tīklā notiks hardforks Thanos

Ethereum Classic (ETC) izstrādātāji paziņojuši par hardforka rīkošanu ar nosaukumu Thanos. Tas notiks 29. novembrī blokā #11 700 000 un tā mērķis ir uzlabot tīkla drošību pēc nesenās 51% uzbrukumu sērijas.

Atjauninājums Thanos ECIP-1099 ļaus maineriem ar 3 GB un 4 Gb GPU atsākt Ethereum Classic mainingu.

“Thanos samazinās DAG lielumu, kas radīs sadalītāku un “veselāku” maininga ekosistēmu. Palielināsies hash ātrums. Tas ļaus esošajiem maineriem turpināt ieguvi un piesaistīs jaunus”, – paziņoja Ethereum Classic Labs dibinātājs un izpilddirektors (CEO) Džeims Vo.

Tāpat arī tiek atzīmēts, ka atjauninājums neietekmēs  saderību ar Ethereum (ETH).

Oktobrī Ethereum Classic Core un Ethereum Classic Labs komandas testnetā Mordor implementēja risinājumu Exponential Subjective Scoring (MESS). Jaunais finalizācijas algoritms gandrīz 31 reizi palielināja bloku reorganizācijas vērtību, novēršot – kā tiek apgalvots – 51% uzbrukuma veikšanas motīvu.

Kriptovalūtas Cardano izstrādātājas un ETC Cooperative iniciatīvas dalībnieces – kompānijas IOHK pārstāvji savā nesenajā pārskatā pauda šaubas, ka MESS pilnībā izslēgs jaunu reorganizāciju iespējamību Ethereum Classic blokķēdē.

Atgādinām – augustā Ethereum Classic tīkls trīsreiz tikai pakļauts 51% uzbrukumam. Pēdējā reizē reorganizācijas dziļums bija 7000 bloku, kas ir ekvivalenti aptuveni divām maininga dienām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top