Ethereum

Ethereum Hardforku Constantinople sāks testēt pēc nedēļas

 

Hardfork Constantinople

Jau pēc nedēļas testnetā Ropsten parādīsies hardfork Constantinople.

Daudzi kripto entuziasti šo brīdi gaidīja mēnešiem ilgi, jo hardfork Constantinople bija pamanīts Ethereum roadmape jau pirms gada. Kriptovalūtai nāksies īstenot daudzas blockchain izmaiņas, lai būtiski paplašinātu savu mērogojamību un iegūtu citas funkcijas.

Pēc Constantinople veiksmīgas integrācijas Ethereum sasniegs jaunu attīstības stadiju. Pēc dažām dienām Constantinople parādīsies testnetā Ropsten. Ethereum Foundation izstrādātāji notestēs forka integrācijas procesu un strādās ar kļūdām, ja tādas radīsies.

Atgādinām – Constantinople galvenais mērķis ir augsnes sagatavošana Ethereum pārejai uz Proof-of-Stake. Tiesa, kamēr “sarežģītības bumba” ir atlikta – mēs diezin vai nākamo 18 mēnešu laikā ieraudzīsim PoS uz Ethereum.

Turklāt Constantinople iezīmē atjauninājuma Metropolis pēdējo fāzi. Pēc kāda laika izstrādātāji īstenos jaunu risinājumu – tādu kā sharding – integrāciju. Ethereum tīkla pilnveidošanas pasākumus vajadzēja veikt jau sen – par to ir pārliecināts pat pats Vitaļiks Buterins. Nesen viņš paziņoja, ka, ja netiks veikts darbs ar Ethereum mērogojamību, tad tā cena samazināsies līdz nullei.

Constantinople oficiālā aktivizēšana tiek plānota oktobrī, bet fināla relīzes termiņi var tikt pārcelti uz vēl kādu laiku. Pat ja Constantinople testēšana sāksies pēc nedēļas – izstrādātajiem vienalga vajadzēs vismaz mēnesi, lai izlabotu kļūdas un uzlabotu kodu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top