Ethereum

Ethereum izstrādātāji publicējuši pirmo Casper atjaunināšanas koda versiju

Ethereum atjauninājums Casper

Casper atjaunināšanas kods, kas paredzēts konsensa mehānisma mainīšanai Ethereum tīklā, tika publicēts ārējo auditoru un izstrādātāju izpētei

Casper FFG izstrādātājs Denijs Raiens otrdien ievietoja versiju 0.1.0 vai koda “pirmo relīzi” GitHub, piebilstot: “v0.1.0 iezīmē sākumu precīzākai relīžu nosaukšanai, kas palīdzēs klientiem un ārējiem auditoriem sekot līdz kontraktam un izmaiņām”.

Raiens arī komentēja relīzi Reddit: “Tagad kontraktu var izmantot ne tikai pētniecības komanda: auditori, klientu izstrādātāji utt. Mēs vēlamies sākt precīzāk apzīmēt izmaiņu versijas un žurnālus, lai palīdzētu procesa organizēšanā”…

Ethereum izstrādātājs Vitaļiks Buterins par gaidāmo atjauninājumu minēja konferencē Toronto pagājušajā nedēļā, sakot “cerams, ka tas būs viens no pašiem priecīgākajiem mirkļiem Ethereum relatīvi īsā laika periodā”.

Sākotnējā posmā galvenā slodze būs PoW maineriem, kamēr PoS validatori periodiski veidos kontrolpunktus. Validatoru mezgla cena būs 1 500 ETH vai aptuveni 1,1 milj. $ pēc pašreizējā kursa.

Vēlāk Ethereum izstrādātāji plāno pilnībā atteikties no PoW maininga, tomēr konkrēts laika posms šim procesam vēl nav noteikts.

Tuvākajā laikā Casper tiks veikts audits, bet tā integrācija galvenajā tīklā būs iespējama tikai pēc tam, kad galveno klientu izstrādātāji pabeigs savas programmatūras adaptēšanu jaunajam mehānismam. Tā kā Casper būs nesaderīgs ar iepriekšējām Ethereum programmatūras versijām, tad atjauninājums tiks īstenots ar hard fork.

“Kad mozaīkas elementi sāks saplūst vienā attēlā, es paziņošu, ka ir pienācis laiks piešķirt bloka numuru forkam”, – teica Raiens izstrādātāju sanāksmē.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top