Ethereum

Ethereum līdzdibinātājs paziņojis par pāreju uz “otro fāzi”

Ethereum līdzdibinātājs paziņojis par pāreju uz “otro fāzi”Ethereum Foundation līdzdibinātājs Džozefs Lubins uzskata, ka tagad, kad Ethereum ekosistēmas “pirmo līmeni” var uzskatīt par pabeigtu, ir pienācis laiks sākt strādāt ar “otro līmeni”. Par to viņš otrdien paziņojis konferencē Rise Honkongā.

Diskusijas laikā Lubins paziņoja, ka Ethereum ieiet savas blockchain sistēmas “otrajā fāzē, “kur mēs redzēsim reālo mērogojamību”.

“Mēs ieejam telpā, kur Ethereum var būt uzticēšanās sistēmas pirmais līmenis. Mēs redzēsim simtiem tūkstošu transakciju otrajā līmenī – un tas notiks jau šogad”, – teica viņš.

Lubins uzskata, ka “otrā līmeņa” progresīvā sistēma balstīsies uz “pirmā līmeņa” blockchain bāzes infrastruktūru, kurai būs raksturīga lielāka decentralizācija. Jaunās tehnoloģijas realizēsies pirmajā līmenī, tostarp otrais līmenis tiks izmantots mērogošanas risinājumu ieviešanai, tai skaitā blockchain iekšpusē, ārpus blockchain, un arī kā sidechain.

Kā tāda risinājuma piemēru Lubins minēja Plasma – Ethereum mērogošanas risinājumu blockchain līmenī, kuru 2017. gada augustā prezentēja Vitaļiks Buterins un Džozefs Puns – sava otrā līmeņa risinājuma izstrādātājs bitkoina blockchain Lightning Network.

Lubina sarunu biedrs – Village Global līdzdibinātājs Eriks Torenbergs piekrita, ka šis gads ir blockchain telpas pārejas gads. “Ja 2017.gads bija ICO gads, tad 2018. gads ir produktu izveides un izlaides gads”, – teica viņš.

Lubins arī atgādināja, ka ASV Vērstpapīru un biržu komisijas ierēdnis atzinis – Ethereum nav vērtspapīrs, un saskaņā ar Ethereum Foundation līdzdibinātāja teikto – atklāj “pilnīgi jaunu pakalpojumu un produktu sniegšanas modeli patērētājiem”, izmantojot utility tokenus.

Tajā pašā laikā viņš atzīmēja, ka līdz ar ICO parādīšanos ir padziļinājusies “informācijas asimetrija” un krāpniecisku shēmu realizēšanas iespējas. “Nepieciešams, lai regulatori palīdz mums iztīrīt šo telpu”, – teica viņš, piebilstot, ka izšķiroša nozīme ir arī kriptovalūtu sektora pašregulēšanas iniciatīvām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top